Project Manager Rakousko

Kienbaum und Partner GmbH, organizační složka

Místo práce
Rakousko
plný úvazek
Termín nástupu
01.08.2017
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro rakouskou pobočku našeho klienta, kterým je mezinárodní výrobní společnost z oblasti automotive, hledáme vhodného kandidáta/-tku na pozici

PROJECT MANAGER RAKOUSKO (9403/PMS)

Náplň práce:

Projektové vedení jednotlivých zakázek od zadání projektu až do výroby prototypu či sériové výroby
Sledování a kontrola časového harmonogramu projektu, vedení projektové dokumentace
Komunikace projektu směrem k zákazníkovi i od zákazníka
Příprava kalkulačních podkladů a správa rozpočtu projektů
Profit&Lost přidělených projektů do fáze předání do výroby
Definování a ověřování požadavků u prototypů/vzorků
Spolupodílení se na vývojovém/konstrukčním řešení komplikovaných zakázek/prototypů
Implementace projektových nástrojů, efektivní využití zdrojů
Spolupodílení se na tvorbě technologické dokumentace
Koordinace aktivit napříč společností - odd. vývoje, engineeringu, výroby, nákupu, kvality apod.

Místo výkonu práce: Salcbursko, Rakousko

Zaměstnanecké výhody, benefity

Klient nabízí:

Zázemí a podporu stabilní a perspektivní společnosti
Možnost seberealizace a profesního růstu
Uplatnění svých zkušeností a znalostí
Využití jazykových znalostí
Možnost dalšího vzdělávání

Informace o náboru

Zaujala-li Vás tato pracovní nabídka, zašlete nám Váš životopis v anglickém/německém jazyce a přesný název pozice pod referenčním číslem 9403/PMS. K Vašemu životopisu prosím připojte níže uvedený souhlas se zpracováním osobních údajů. Pro případné bližší informace je Vám k dispozici paní Andrea Kalinová na tel. +420 737 246 691.

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Odesláním a doručením životopisu souhlasím, aby společnost Kienbaum und Partner GmbH, sídlem Ahlefelderstr. 47, D-51645, Gummersbach, Německo podnikající na území České republiky prostřednictvím organizační složky sídlem Lazarská 5, 110 00, Praha 1, IČ: 65399421, zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení. Kienbaum und Partner GmbH prohlašuje, že osobní údaje obsažené v životopise použije pouze k uskutečnění výběrového řízení a nebude tyto údaje předávat třetím osobám bez předešlého souhlasu uchazeče.

POUČENÍ:
Udělený souhlas je možné kdykoli odvolat e-mailem nebo dopisem na výše uvedených kontaktech. Společnost Kienbaum und Partner GmbH bude zpracovávat Vaše osobní údaje v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Klientem je významná společnost s dlouholetou tradicí ve výrobě dílů pro automobily.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

technické/strojírenství/projektové řízení

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Profil vhodného kandidáta:

VŠ vzdělání technického směru
Zkušenost s projektovým řízením min. 5 let
Zkušenost z automotive branže
Silná osobnost orientovaná na zákazníka
Výborné komunikační a prezentační dovednosti
Vysoké pracovní zapálení a flexibilita
Komunikativní znalost AJ podmínkou, znalost NJ výhodou
Pozitivní přístup k řešení problémů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Kienbaum und Partner GmbH se již přes 75 let úspěšně angažuje v oblasti podnikového poradenství a disponuje sítí poboček po celém světě. Specializujeme se především na konzultační personálně-poradenskou činnost, studie odměňování a executive search v oblasti vyššího a středního managementu (na národní i mezinárodní úrovni).

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3080766  Dátum zverejnenia: 26.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou