Key Account Manager

Kienbaum und Partner GmbH, organizační složka

Místo práce
Slovenská republika
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Zastupování společnosti v souladu s její firemní kulturou a dodržování firemních standardů
• Akvizice nových klientů
• Tvorba nabídek a příprava kontraktů
• Stanovení plánu pro daný region a příslušné zákazníky
• Monitoring výnosů od jednotlivých klientů
• Vytvoření týmu obchodních zástupců

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zázemí a podporu stabilní a perspektivní společnosti
• Příležitost podílet se na rozvoji společnosti
• Možnost seberealizace
• Uplatnění svých zkušeností a znalostí
• Zajímavé finanční ohodnocení
• Služební vůz
• Využití jazykových znalostí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Společnost působící v oblasti industriálního osvětlení s mezinárodní působností.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Min. 2 roky praxe v oblasti industriálního osvětlení (světlíků, světlovodů, tepelných a odvětrávacích systémů apod.)
• Prokazatelné zkušenosti v oblasti prodeje
• Komunikativní znalost AJ či NJ
• VŠ či SŠ vzdělání technického nebo obchodního zaměření
• Dobrá znalost trhu
• Dynamická osobnost se schopností prosadit se
• Výborné analytické a strategické myšlení
• Schopnost realizace nápadů v praxi
• Výborné komunikační a organizační schopnosti
• Týmový hráč (součást mezinárodního prostředí)
• Ochota cestovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Kienbaum und Partner GmbH se již přes 75 let úspěšně angažuje v oblasti podnikového poradenství a disponuje sítí poboček po celém světě. Specializujeme se především na konzultační personálně-poradenskou činnost, studie odměňování a executive search v oblasti vyššího a středního managementu (na národní i mezinárodní úrovni).

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2148876  Dátum zverejnenia: 18.6.2015