Kvalifikovaný pedagóg - učiteľka v materskej škole - viac voľných miest

Súkromná materská škola Kids Paradise, Vyšehradsá 12, Bratislava

Miesto práce
Vyšehradská 12, Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o deti v predškolskom veku ( 18 mesiacov až 6 rokov), výučba detí podla pedagogických plánov, každodenná príprava na nasledujúce dni, príprava na pedagogické aktivity a krúžky.

Ponúkame trvalý pracovný pomer pre kvalifikovaného pedagóga

Príjemný kolektív, nové prostredie, práca na smeny a iné.

Výberové konanie bude prebiehať formou pohovoru a pobytom v MŠ spojeným s prácou s detmi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

predškolská Pedagogika

Každý záujemca MUSÍ mať aspoň maturitu z predškolskej pedagogiky, prípadne vysokoškolské vzdelanie v rovnakom obore či iné vzdelanie, ktoré ho oprávňuje na prácu v MŠ. Uprednostníme uchádzača s praxou v materskej škole.
Od uchádzača očakávame:
• kladný vzťah k deťom, skúsenosti s prácou s nimi
• zrelá osobnosť, ktorá má chuť stále na sebe pracovať
• veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti
• schopnosť samostatnej práce
• zodpovednosť, lojalita, flexibilita, dôslednosť
• poriadkumilovnosť a rešpektovanie pravidiel
• systematická práca
• skúsenosti s prácou v oblasti školstva a prácou s deťmi

Bez vzdelania v oblasti predškolskej pedagogiky nám prosím neposielajte svoj životopis!

Súkromná materská škola

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2148146  Dátum zverejnenia: 10.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou