Operátor / Výrobný pracovník

Miesto práce
Teplička nad Váhom, okres Žilina
Termín nástupu
09.09.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Montáž interiérových a exteriérových častí karosérie
  • Odstraňovanie kvalitatívnych nedostatkov montáže
  • Finalizovanie hotového automobilu
  • Vykonávanie drobných opráv na karosérii a laku
  • Práca v stoji
  • 3-zmenná prevádzka
  • Využívanie pneumatických a elektrických uťahovačiek

  • Odmeňovací systém porovnateľný s konkurenciou
  • Vianočný a letný bonus podľa stanovených kritérií
  • Dochádzkový bonus podľa stanovených kritérií
  • Kvartálny bonus
  • Koncoročný bonus
  • Preplácanie nadčasov
  • Príplatky za poobednú a nočnú prácu
  • Zabezpečenie dopravy v rámci žilinského regiónu
  • Zľavy na nákup automobilov značky KIA
  • Zaujímavý sociálny program
  • Práca s najmodernejšími technológiami
  • Práca v príjemnom a čistom prostredí

V prípade záujmu treba zaslať životopis aj so súhlasom o spracovaní osobných údajov (stačí dodatočne) na e-mailovú adresu [email protected], či poštovú adresu, alebo vyplniť formulár na www.kia.sk.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

automobilový sektor

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Skúsenosti z výrobného sektora sú výhodou
  • Manuálne zručnosti, ochota vzdelávať sa, zodpovednosť
  • Ochota pracovať nadčas a na zmeny
  • Precíznosť, aktívny prístup k práci
  • Samostatnosť

Spoločnosť Kia Slovakia je globálnym výrobcom automobilov s ambíciou stať sa jednou z vedúcich automobilových značiek vo svete. Našou prioritou je neustále zvyšovať produkciu nielen v Kórei, ale aj v ostatných krajinách sveta. Aktuálne sa zameriavame na rast výroby v Kia Slovakia pri Žiline, kde je vybudovaný prvý výrobný závod spoločnosti Kia v Európe. Kapacita výrobného závodu, ktorý v súčasnosti zamestnáva takmer 4 000 zamestnancov, predstavuje až 350 000 automobilov ročne pri plnej prevádzke.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za dôveru prejavenú našej spoločnosti. Vzhľadom na množstvo prijatých žiadostí, kontaktujeme len vybraných kandidátov.
Ďakujeme za porozumenie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kia Slovakia s. r. o.
Sv. Jána Nepomuckého 1282/1
013 01 Teplička Nad Váhom
ID: 764193  Dátum zverejnenia: 30.3.2017