Asistentka / Office Manager

Kharisma, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava III (v blízkosti nák. centra Polus)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
5 Eur/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej malej PR agentúry hľadáme sympatickú osobu, s ktorou bude radosť komunikovať. Ide o dlhodobú pozíciu, nemáme záujem o niekoho, kto to bude brať ako brigádu na krátky čas. Ideálny kandidát je študentka 2., 3. alebo 4. ročníka.

Práca na cca 50 - 70 hodín mesačne.

Na starosti by si mala celkovú finančnú agendu agentúry, od fakturácie, objednávok, rozpočtov, úhrad... Ideálne pre kandidáta so zmyslom pre detail.

Tvoja náplň práce:
- komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi
- dohľad nad fakturáciou a vystavovanie faktúr
- evidencia a spracovanie účtovných podkladov
- príprava podkladov pre účtovnú kanceláriu na spracovanie miezd a DPH
- sledovanie pohľadávok
- tvorba a spravovanie interných finančných výkazov spoločnosti
- starostlivosť o chod kancelárie
- iné administratívne činnosti

• Príjemné prostredie v dynamickom agentúrnom kolektíve
• Mobilný telefón
• Veľa sa naučíš, čím menšia firma, tým viac priestoru na sebarozvoj :)

V prípade, že Ťa naša pracovná ponuka zaujala, pošli nám životopis spolu s motivačným listom v slovenskom jazyku.

Podklady zasielaj, prosím, e-mailom na info@kharisma.sk.

Do predmetu emailu uveď najviac štyri slová, ktoré nám podľa Teba môžu spríjemniť deň. :)

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak kvôli kapacitám iba vybraní kandidáti, ktorí spĺňajú kritériá budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

11.12.2016 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Strojopis - základy
Hospodárska korešpondencia - základy
Podvojné účtovníctvo - základy
Fakturácia - základy
Pokladňa - základy

Počítačové znalosti - používateľ

POHODA - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Je pre nás dôležité, aby si bola osôbka, ktorá:

- je usmiata a príjemná a je radosťou stretnúť ju na chodbe
- sa rada učí nové veci
- je pedantná a dôsledná
- iniciatívna a zodpovedná
- má schopnosť určiť si priority a riešiť problémy s ľahkosťou
- má rozhodovacie schopnosti
- má prax (ideálne min. 12 mesiacov)
- má výbornú pamäť (toto sa nám ozaj veľmi osvedčilo :) práca Ti pôjde vďaka tomu s väčšou ľahkosťou)

Sme dynamická a stabilná PR agentúra, ktorá má veľa zaujímavých klientov. Sídlime v rodinnom domčeku spolu s prekladateľskou agentúrou a online agentúrou.

Oceníme, ak si o nás niečo naštudujete na www.kharisma.sk a na www.facebook.com/kharisma.sk.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Pluhová 42
831 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Kristína Čambalová
Tel.: 0911 611 743
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1126151   Dátum zverejnenia: 29.11.2016