Kolega do komunikačného / obchodného oddelenia

Key Marketing, s. r. o.

Suché Mýto 1, 81103 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Bratislavský kraj
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
550-1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo je náplňou práce:
- Tvorenie, vedenie a realizácia komunikačných aktivít v rodnom jazyku
- Vedenie obchodných stretnutí
- Marketingová kampaň cielená na klientov
- Evidencia dokumentov v CRM systéme
- Sledovanie a analyzovanie vývoja trhu a aktuálneho diania vo svete

Bonusy / prémie, Osobné ohodnotenie, Firemné akcie, Flexibilné začiatok / koniec pracovnej doby, Manažérsky motivačný program, Mobilný telefón, Občerstvenie na pracovisku, Provízie z predaja

Čo ponúkame:
- Kompletné školenie hradené firmou – aktívne mesačné školenie bez vstupných poplatkov
- Stabilná spoločnosť s dobrou dopravnou dostupnosťou
- Nadštandardný provízny systém – motivačné ohodnotenie
- Pracovná doba od Po-Pá od 8,15 do 17,15 hod
- Príjemné a luxusné pracovné prostredie
- Práca v mladom, medzinárodnom tíme s profesionálnym vedením
- Možnosť osobného a profesijného rozvoja – kariérny rast
- Získanie pracovných skúseností aj pre kandidátov bez praxe
- Garantovaný fixný plat 550 Euro + bonusy a bezkonkurenčný provízny cenník

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Koho hľadáme:
- Uchádzačov s riadne ukončeným stredoškolským vzdelaním
- S čistým trestným registrom
- S chuťou stať sa profesionálom v odbore
- Cieľavedomosť, spoľahlivosť, dochvíľnosť a chuť zarábať, nie iba pracovať
- Slušné vystupovanie na medzinárodnej úrovni

Spoločnosť Key Marketing, s.r.o. poskytuje vynikajúcu zákaznícku podporu a zákaznícky servis v mnohých jazykoch a s pobočkami v mnohých krajinách pre spoločnosť KeyStock.

Suché Mýto 1
81103 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
ID: 2704634   Dátum zverejnenia: 17.10.2016