Chceš prácu kde získaš super komunikačné schopnosti? Chceš pracovať v call centre?

Key Marketing, s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
550€ + provízie + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo je náplňou práce:
- Tvorenie, vedenie a realizácia komunikačných aktivít v rodnom jazyku
- Vedenie obchodných stretnutí
- Marketingová kampaň cielená na klientov
- Evidencia dokumentov v CRM systéme
- Sledovanie a analyzovanie vývoja trhu a aktuálneho diania vo svete

Bonusy / prémie, Osobné ohodnotenie, Firemné akcie, Flexibilné začiatok / koniec pracovnej doby, Manažérsky motivačný program, Mobilný telefón, Občerstvenie na pracovisku, Provízie z predaja

Čo ponúkame:
- Možnosť kariérneho rastu na (Obchodný riaditeľ, Projektový manažér)
- Zaujímavé bonusy podľa dosiahnutých výsledkov bez ohraničenia
- Zlepšenie komunikačných a prezentačných schopností
- Kompletné školenie hradené firmou – aktívne mesačné školenie bez vstupných poplatkov
- Stabilná spoločnosť s dobrou dopravnou dostupnosťou
- Pracovná doba od Po-Pá od 8,15 do 17,15 hod
- Príjemné a luxusné pracovné prostredie
- Práca v mladom, medzinárodnom tíme s profesionálnym vedením
- Získanie pracovných skúseností aj pre kandidátov bez praxe
- Garantovaný fixný plat 550 Euro + bonusy a provízny cenník

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Koho hľadáme:
- Uchádzačov s riadne ukončeným stredoškolským vzdelaním
- S čistým trestným registrom
- S chuťou stať sa profesionálom v odbore
- Cieľavedomosť, spoľahlivosť, dochvíľnosť a chuť zarábať, nie iba pracovať
- Slušné vystupovanie na medzinárodnej úrovni

Obchodná spoločnosť zastupujúca viaceré medzinárodné firmy, ktoré ponúkajú rôzne investičné služby, zameraná na sprostredkovanie a predaj produktov a služieb našich obchodných partnerov.
Pomáhame korporátnym obchodným spoločnostiam zvyšovať obchodné výsledky a trhový podiel prostredníctvom unikátneho know-how. Poskytujeme prvotriedny obchodný softvér, ktorý umožňuje klientom získať významné znalosti v oblasti obchodu.
Okrem prísnych nariadení, ktoré sa na nás vzťahujú, disponujeme licenciami pre poskytovanie bankových a finančných služieb. Na základe týchto rámcových podmienok sme globálne najlepšie pripravený na súkromných a inštituciálnych klientov. Našou prioritou je vysoký štandard bezpečnosti a kvality služieb, čo si oceňujú súčasní klienti.
Úspech našej spoločnosti je založený na vysoko kvalifikovaných a motivovaných zamestnancov. Príjemné pracovné prostredie, moderné, informačné a komunikačné média, vzdelávanie a odbornú prípravu považujeme za kľúčové predpoklady pre poskytovanie vysoko kvalifikovaných služieb.
Spoločnosť má dlhoročné skúsenosti vo finančnej oblasti.
Talentovaný a motivovaný človek má u nás šancu vydať sa tými najzaujímavejšími smermi, ktoré prispievajú k osobnému rastu a hlbšiemu poznaniu. Umožňujeme mladím, priebojním ľuďom vybudovanie perspektívnej obchodnej kariéry.
ID: 2560959  Dátum zverejnenia: 24.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 550€ + provízie + bonusy