Obchodný zástupca / Sales Representative

Kerry Logistics (Czech Republic) s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Slovensko
Termín nástupu
01.11.2014
Mzdové podmienky (brutto)
Atraktívny plat plus provízie z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• aktívne vyhľadávanie, oslovovanie a navštevovanie firemných klientov, prehlbovanie a udržiavanie spolupráce s existujúcimi klientmi
• zisťovanie a analýza potrieb klienta v oblasti námornej a leteckej nákladnej prepravy.
príprava obchodných ponúk a riešení, získavanie spätnej väzby
• príprava a uzatváranie zmlúv
• dohľad nad dodržiavaním termínov splatnosti pohľadávok, zasielanie upomienok
• zodpovednosť za plnenie stanoveného plánu predaja a aktivít vo zverenom regióne
• komunikácia s dodavateľmi a agentmi zo zámoria v anglickom jazyku
• mlčanlivosť o obchodných aktivitách

• Práca v stabilnej a dynamickej nadnárodnej spoločnosti
• Možnost sebarealizácie, osobnostného rastu a rozširenia odborných vedomostí
• Príjemné pracovné prostredie a kolektív
• Služobný automobil, mobilný telefón, stravné lístky

Ak Vás naša ponúkaná pozícia zaujala a chcete sa stať súčasťou dynamického a tímového pracovného prostredia, zašlite svoj štrukturovaný životopis v ANGLICKOM a SLOVENSKOM jazyku.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov pozvaných na osobný pohovor. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
IBM Lotus Notes - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Kultivovaný prejav
• Schopnosť viesť konštruktívne telefonické i osobné rozhovory
• Organizačné a vyjednávacie schopnosti
• Časová flexibilita a ochota cestovať
• Vedenie motorového vozidla - aktívny vodič / vodička
• Samostatnosť, spoľahlivosť, záujem o prácu
• Strategické myslenie, aktívny prístup k riešeniu problémov
• Orientácia na výsledok
• Dodržiavanie stanovených termínov
• Lojálnosť voči firme i kolegom

Nadnárodná dynamicky rastúca spoločnosť pôsobiaca v oblasti medzinárodných prepráv a logistiky so zameraním na Áziu
ID: 1899592  Dátum zverejnenia: 15.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Atraktívny plat plus provízie z predaja