Predajca Orange Slovensko, a.s.

KERAMON Trade, s.r.o.

Miesto práce
Prešov, Levočská ul., okres Prešov
Termín nástupu
Júl 2012
Mzdové podmienky (brutto)
Mesačná mzda: fixná časť + variabilná časť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívny predaj produktov a služieb zákazníkom v značkovej predajni
- poskytovanie aktuálnych informácií o ponuke produktov a služieb
- analyzovanie a riešenie požiadaviek a potrieb zákazníkov
- komunikovanie s potencionálnymi a existujúcimi zákazníkmi
- telefonické kontaktovanie zákazníkov - telesales
- vedenie administratívy a agendy spojenej s predajom a následným zákazníckym servisom
- práca zameraná na výkon
- pracovná doba - týždeň: 09:00 - 18:00
- sobota: 09:00 - 12:00

- motivačné súťaže, motivačné bonusy
- služobný mobilný telefón
- práca v stabilnej prosperujúcej spoločnosti
- odborný rast, rozvoj znalostí, školenia
- možnosť využiť kreativitu, iniciatívu a obchodné zručnosti
- mladý tvorivý kolektív v celej spoločnosti, dynamická práca

Zaujala Vás táto ponuka? Poslaním štruktúrovaného životopisu s fotografiou na emailovú adresu [email protected] budete automaticky zaradený do našej databázy. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Tešíme sa na stretnutie s Vami!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Predajca:
- nadpriemerné predajné a komunikačné zručnosti
- reprezentatívne vystupovanie
- zodpovednosť, tímová spolupráca, zvládanie námietok a stresu
- výrazná orientácia na zákazníka a jeho potreby
- schopnosť rýchlo sa vzdelávať
- znalosť produktov mobilných operátorov výhodou
- prax v oblasti IT výhodou
- práca s vysokým nasadením v konkurenčnom prostredí
- samostatné plánovanie a organizácia pracovného času pre efektívny výkon, výborné organizačné schopnosti

Orange je vedúcou telekomunikačnou spoločnosťou a najväčším mobilným operátorom na Slovensku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1283675  Dátum zverejnenia: 26.6.2012  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mesačná mzda: fixná časť + variabilná časť