Montážnik oceľových a železobetónových konštrukcií / zvárač

KERAMING a.s.

Miesto práce
Trenčín a miesta stavieb spoločnosti (SR)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
zaujímavé platobné podmienky - dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Montáž, demontáž a presuny oceľových a betónových konštrukcií a zariadení používaných na stavbe
- Práca s hydraulickými zariadeniami
- Manuálne práce vo výškach
- Zvárač

Žiadosti spolu s profesnými životopismi zasielajte na našu adresu, alebo e-mailom. V žiadosti uveďte - súhlasím s evidovaním osobných údajov vo Vašej organizácii. Inak Vám žiadosť bude vrátená alebo ju zoskartujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2017 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

odbor pozemné stavby, IKDS, architektúra a pozemné stavby

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Požadujeme:
- preukaz viazača bremien
- preukaz lešenára
- preukaz obsluhy pracovnej plošiny
- základné zváračské skúšky

Keraming je špecializovaná organizácia inžiniersko-dodávateľského typu. Vrámci svojho pôsobenia zabezpečuje komplexné stavebné a technologické dodávky a služby súvisiace s prípravou a realizáciou investície ako aj legislatívne služby spojené s povolovaním stavieb a uvedením do užívania, geodetické služby a prieskumné práce staveniska. Spoločnosť sa zaoberá tiež výrobou oceľových konštrukcií pre stavebníctvo.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Keraming a.s.
Jesenského 3839
911 01 Trenčín

Kontakt

Kontaktná osoba: Renáta Nemcová
Tel.: 032/65 79 121
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 3156623   Dátum zverejnenia: 10.8.2017