Žeriavnik - vodič mobilného žeriavu

KERAMING a.s.

Miesto práce
stavby zamestnávateľa - SR, Trenčín
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

bežná obsluha mobilného žeriavu GROVE 3055, 55 t na stavbách pri montážnych prácach
Od vhodného uchádzača požadujeme vlastnenie platných dokladov:
- preukaz obsluhy mobilného žeriavu výložníkového typu Aa
- preukaz viazača bremien
- tachografová karta vodiča
- kvalifikačná karta vodiča
- doklad o zdravotnej spôsobilosti vodiča
- doklad o psychickej spôsobilosti vodiča

Žiadosti spolu s profesnými životopismi zasielajte na našu adresu, alebo e-mailom. V žiadosti uveďte - súhlasím s evidovaním osobných údajov vo Vašej organizácii. Inak Vám žiadosť bude vrátená alebo ju zoskartujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

3

zodpovedný prístup, samostatnosť
schopnosť pracovať v tíme
vysoké pracovné nasadenie

Keraming je špecializovaná organizácia inžiniersko-dodávateľského typu. Vrámci svojho pôsobenia zabezpečuje komplexné stavebné a technologické dodávky a služby súvisiace s prípravou a realizáciou investície ako aj legislatívne služby spojené s povolovaním stavieb a uvedením do užívania, geodetické služby a prieskumné práce staveniska. Spoločnosť sa zaoberá tiež výrobou oceľových konštrukcií pre stavebníctvo.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Keraming a.s.
Jesenského 3839
911 01 Trenčín
ID: 307312   Dátum zverejnenia: 29.9.2016