Chyžná pre 5* Grand Hotel River Park

GRAND HOTEL RIVER PARK

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie 6, 811 02 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
620,- E Gross nástup

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do luxusného Bratislavského hotela hľadáme šikovných ľudí na pozíciu Chyžná či už na TPP alebo brigádu!

Na pozícii Chyžná budete zodpovedný/á za:

- upratovanie a zásobovanie všetkých pridelených izieb, chodieb a iných priestorov hotela podľa štandardov spoločnosti.
- Čistiť izby, kúpeľne, toalety podľa školeného postupu dodržiavať izbové aranžovanie.
* Informovanie údržbárov o akýchkoľvek technických chybách, ktoré si všimnú, stratenom alebo znehodnotenom majetku hotela.
- Hlásiť stratený a nájdený majetok

- atraktívne hotelové prostredie
- práca v priateľskom kolektíve
- atraktívne podmienky ohodnotenia
- zaujímavý tréningový program
- tímbildingové aktivity
- možnosť cestovania v sieti hotelov za zvýhodnené ceny
- stravovanie pre zamestnancov zdarma

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa výberového konania na uvedenú pozíciu, pošlite, prosím, svoj štrukturovaný životopis s fotografiou na nižšie uvedené kontaktné údaje.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, no už vopred sa ospravedlňujeme, že na osobný pohovor budú prizvaní iba takí kandidáti, ktorí podľa nášho posudku čo najviac spĺňajú stanovené kritéria pre výkon danej práce v medzinárodnom 5* hoteli. Nakoľko z prevádzkových dôvodov a charakteru našej práce, nie je možné prizvať na pohovor každého, kto prejaví záujem, touto cestou ďakujeme za akceptovanie týchto, rokmi overených a platných firemných štandardov a postupov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovedný prístup ku kvalite vykonávanej práce je základ.

- ochota učiť sa
- silná orientácia na zákazníka
- prívetivé a ochotné správanie, príjemné vystupovanie
- zmysel pre poriadok a precíznosť
- bezúhonnosť/ čistý výpis z registra trestov
- tímový člen v kolektíve

Grand Hotel River Park, a Luxury Collection Hotel v Bratislave, ktorý bol navrhnutý oceneným holandským architektom Erickom van Egeraatom je bývalý Kempinski Hotel River Park, ktorý prešiel rebrandingom v roku 2015 a značka the Luxury Collection je jednou z viac ako 30 značiek/brandov spoločnosti Marriott International .

Hotel leží v srdci mestského projektu s rezidenciami, kanceláriami a obchodmi atraktívnymi pre kozmopolitný štýl života moderného Slovenska. Nachádza sa priamo na brehu Dunaja, iba 10 minút chôdze od centra starého mesta. Ponúka 231 izieb a apartmánov, dve reštaurácie a bar v lobby, vnútorný bazén, ako aj fitnescentrum a Spa, dve veľké konferenčné/ tanečné sály a päť menších konferenčných miestností.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1871284  Dátum zverejnenia: 30.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 620,- E Gross nástup