Restaurant Manager

KELT s.r.o.

Miesto práce
Keltská krčma Hlavná 80, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.04.2017
Mzdové podmienky (brutto)
1250-1870

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Máte min. 5 ročnú prax na renomovaných prevádzkach v tomto obore. Ste pripravený/ná čeliť tejto výzve a riadiť celý chod reštaurácie ?
2. Riadiť, usmerňovať a motivovať 20 členný tím Vám ide ako od ruky ?
3. Máte radosť z Vášho povolania a zapadá táto práca do Vašich dlhodobých plánov ?
4. Kontrolu, časté inventúry, absolútnu čistotu, poriadok, precíznosť a dodržiavanie HACCP považujete za úplnu samozrejmosť ?
5. Zachovávate si prehľad, rozvahu a pokoj aj v hektických a stresových situáciách ?
6. Ste milý/á, kreatívny/a a neustále sa chcete zdokonalovať ?
7. Ste zvyknutý na prácu aj vo večerných hodinách a v prípade potreby pripravený okamžite pomôcť Vaším podriadeným na prevádzke ?
7. Očakávate za Váš profesionálny výkon aj nadštandartné platobné podmienky ?

Ak ste si na všetky tieto otázky odpovedali ÁNO, tak Vás radi privítame v našom tíme.

- možnosť kariérneho postupu a sebarealizácie,
- motivačný systém odmeňovania,
- stravovanie,
-dovolenka v jednom z našich zariadení pri mori

Informácie o výberovom konaní

životopis zasielajte na : [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Fakturácia - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Stabilná spoločnosť podnikajúca v oblasti gastronómie,cestovného ruchu - prevádzkovanie reštaurácie viac ako 25 rokov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2421719  Dátum zverejnenia: 20.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1250-1870