PHP programátor = programovanie. samostatnosť. iniciatíva

KELLYS BICYCLES s.r.o.

Miesto práce
Veľké Orvište
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 2 500 EUR/mesiacMzda začína na sume 1 500 € brutto a závisí od skúseností, znalostí a schopností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyznáš sa v jazyku PHP? Hľadáme kolegu, ktorý rád pracuje samostatne na zverených projektoch a poradí si s nimi od začiatku do konca. Dáme ti priestor vyvíjať aplikácie od prvého nápadu až po konečnú implementáciu. Tvojou úlohou bude:

- vývoj aplikácií, informačných systémov a iného programového vybavenia
- poskytovanie podpory v realizovaných informačných systémoch
- udržiavanie a rozširovanie existujúcich informačných systémov,
- analýza a implementácia nových požiadaviek

Čo v KELLYS BIKE získaš?

• miesto v stabilnej spoločnosti, ktorá vyrába slovenské bicykle na svetovej úrovni
• priestor uskutočniť dobré nápady
• investície do tvojho osobného rozvoja a vzdelávania
• kolegov - priateľov, ktorým záleží aby si sa v práci cítil/a spokojne
• nekonvenčné pracovné prostredie, kde veci berieme športovo
• čiastočne flexibilný pracovný čas
• zľavy na bicykle a doplnky pre teba a tvojich blízkych

Ak ťa zaujala naša pracovná ponuka, neváhaj a pošli nám svoje CV. Potešíme sa, ak k nemu pripojíš motivačný list. Popíš v ňom čo ťa na ponúkanom mieste upútalo a aké svoje zručnosti vieš na pozícii zúročiť. Každý zaslaný životopis dôkladne a starostlivo posúdime. Následne sa spojíme s uchádzačmi, ktorí najviac vyhovujú požiadavkám na danú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
UNIX/Linux - Základy
PHP - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
Microsoft SQL Server - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
HTML - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Tvojou výhodou bude znalosť technológií:
Laravel,
Bootstrap,
AngularJS,
jQuery

Milujeme, to čo robíme – robíme to, čo milujeme. Sme nadšenci, ktorí dokázali spojiť svoju vášeň s prácou. Tvoríme svetové bicykle.

MY SME :
- talentovaní vizionári
- tvorcovia s odvážnymi nápadmi
- skúsení organizátori
- neúnavní pracanti
- zanietení jazdci
- priatelia i kolegovia

MY SME KELLYS BICYCLES. Sme pripravení prijať Ťa medzi nás...

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3163328  Dátum zverejnenia: 22.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac