Grafik pre produktové odd. - Bike Accessories & Clothing

KELLYS BICYCLES s.r.o.

Miesto práce
Ostrov pri Piešťanoch, okres Piešťany
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pripoj sa k nám ako skúsený produktový grafik pre odd. cyklodoplnkov a oblečenia a pomôž nám robiť veci ešte lepšie! Vieš dobrý nápad využiť na produkte, pomôcť mu lepšie sa predať? Dokážeš uplatniť svoju kreativitu? Odpovedáš áno? Potom sa chceme s Tebou stretnúť!

Staň sa súčasťou dynamického tímu, ktorý vytvára image našej značky! Rob niečo, čo dáva zmysel. Poď pracovať pre slovenskú firmu, ktorá vyrába špičkové bicykle pre celý svet.

Na čom budeš pracovať:

• Svoj nápad si vieš načrtnúť aj na papier a zároveň pripraviť v grafickom programe. Dokážeš vytvoriť jedinečnú grafiku na našich cyklodoplnkoch, ako sú prilby, fľaše, oblečenie, ale aj obaly na naše produkty.
• Navrhneš farebnú škálu, vhodné materiály na potlač a posúdiš kvalitu ich spracovania na vzorkách.
• Pripravíš grafické výstupy pre produktové oddelenie a postaráš sa o správu databázy týchto podkladov. Zabezpečíš komunikáciu s externými dodávateľmi a hladkú vzájomnú spoluprácu.
• Pod palcom budeš mať všetky 2D výstupy aj DTP prácu (úprava fotiek, zalomenie aj príprava pre tlač)
• Vytvoríš vhodný dizajnový obal na naše produkty, rozhodneš o umiestnení potlače a správnom technologickom postupe výroby.
• Ochotne sa podelíš so svojim návrhom s kolegami v produktovom tíme a vieš ich vhodne inšpirovať.
• Iniciatívne sleduješ trendy a inovácie.

Čo v KELLYS BIKE tíme získaš?

• Najdôležitejší je pre nás vynikajúci tím a pohodové pracovné prostredie.
• Budeš pracovať pre dynamickú slovenskú športovú značku, ktorá je úspešná po celom svete.
• Vďaka neformálnym vzťahom a nášho záujmu o Teba budeš s nami rásť. Osobnostne, odborne a časom aj kariérne.
• Svoj čas využiješ efektívne, preto máš u nás možnosť čiastočne flexibilnej pracovnej doby.
• Automaticky získaš zľavy na naše bicykle a iné produkty. Bicyklová sezóna je v plnom prúde!
• Určite Ťa potešia aj koncoročné odmeny v závislosti od našich spoločných výsledkov.

Ak ti dáva zmysel pracovať pre KELLYS Bicycles, vidieť priamo výsledky našej spoločnej práce a nakoniec si ich ešte vyskúšať na vlastnej koži na spoločnom cyklovýlete, radi sa s Tebou stretneme.

Každý životopis starostlivo posúdime a kontaktovať budeme len uchádzačov vhodných na inzerovanú pozíciu. Aby sme sa vedeli správne rozhodnúť, potrebujeme vidieť Tvoje portfólio. Veríme, že sa rád pochváliš svojou prácou, preto ho nezabudni priložiť v svojmu CV. Ďakujeme.

Odpoveď od nás však dostanú všetci kandidáti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Grafika, dizajn

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe InDesign - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Do nášho tímu špecialistov hravo zapadneš, ak:

• Si skúsený tvorivý grafik a vieš spojiť úžitkové vlastnosti s unikátnym dizajom. Vyznáš sa tiež v technológií potlače. Výborne ovládaš grafické programy - Adobe Illustrator a Adobe Photoshop.
• Máš nápady, ktoré dotiahneš do konca a výsledkom je úspešný produkt.
• Vieš prezentovať svoj návrh a obhájiť si ho.
• Angličtina nie je pre Teba cudzí jazyk, vieš komunikovať nielen v písomnej forme.
• Dokážeš flexibilne organizovať nielen svoju prácu, ale aj zladiť externých dodávateľov.
• Je ti vlastná samostatnosť a vôľa na sebe stále pracovať.
• Vieš sa rozhodnúť a rád berieš veci do vlastných rúk.
• Si proaktívny, nesedíš a nečakáš.
• Si ku kolegom priateľský a ochotný pomôcť.
• Výhodou je Tvoja orientácia vo svete cyklistiky a znalosť Adobe InDesign.

Milujeme, to čo robíme – robíme to, čo milujeme. Sme nadšenci, ktorí dokázali spojiť svoju vášeň s prácou. Tvoríme svetové bicykle.

MY SME :
- talentovaní vizionári
- tvorcovia s odvážnymi nápadmi
- skúsení organizátori
- neúnavní pracanti
- zanietení jazdci
- priatelia i kolegovia

MY SME KELLYS BICYCLES. Sme pripravení prijať Ťa medzi nás...

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR Manager
E-mail: poslať životopis
ID: 3142819  Dátum zverejnenia: 26.7.2017