Hlavný účtovník - Ekonóm

KELLYS BICYCLES s.r.o.

Miesto práce
Ostrov pri Piešťanoch, okres Piešťany
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme odborníka na účtovníctvo a ekonómiu, ktorý má rád veci pod kontrolou. Staňte sa súčasťou nášho ekonomického oddelenia a našim novým kolegom!

Aké budú Vaše hlavné úlohy:

• Zodpovednosť za vedenie ekonomického oddelenia spoločnosti. Riadenie tímu 5-tich kolegýň.
• Zodpovednosť za komplexné vedenie a spracovanie účtovníctva spoločnosti.
• Spracovanie mesačnej, kvartálnej a ročnej uzávierky.
• Určovanie metodiky účtovania v spoločnosti a podieľanie sa na tvorbe interných smerníc týkajúcich sa účtovníctva.
• Metodické riadenie účtovania a nadväzných procesov v súlade s platnou legislatívou
• Pripravovanie podkladov pre vypracovávanie audítorských a ratingových hodnotení
• Príprava podkladov pre vyhodnotenie cashflow spoločnosti
• Príprava podkladov pre rozhodovanie manažérov oddelení
• Vyhodnotenie analýz a interpretácia výsledkov v spolupráci s CEO
• Koordinácia účtovníkov na zahraničných pobočkách (CZK, POL), kontrola správnosti údajov a spracovanie výstupov, konsolidácia medzinárodného účtovníctva na platnú legislatívu v SR

Čo v KELLYS BIKE tíme získate?

• Najdôležitejší je pre nás vynikajúci tím a pohodové pracovné prostredie. Stanete sa jeho súčasťou.
• Budete pracovať pre dynamickú slovenskú športovú značku, ktorá je úspešná po celom svete.
• Vďaka neformálnym vzťahom a tiež záujmu o Vás, budete s nami rásť. Osobnostne aj odborne.
• Svoj čas využijete efektívne, preto máte u nás možnosť čiastočne flexibilnej pracovnej doby.
• Automaticky získate zľavy na naše bicykle a iné produkty. Bicyklová sezóna je v plnom prúde!
• Určite potešia aj koncoročné odmeny v závislosti od našich spoločných výsledkov.

Ak Vám dáva zmysel pracovať pre KELLYS Bicycles, vidieť priamo výsledky našej spoločnej práce, radi sa osobne stretneme.

Každý životopis starostlivo posúdime a kontaktovať budeme len uchádzačov vhodných na inzerovanú pozíciu. Odpoveď od nás však dostanú všetci kandidáti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómina, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Aké sú naše očakávania?

• Znalosti účtovných predpisov a platnej legislatívy, medzinárodná konsolidácia účtovníctva
• Prax a skúsenosti v komplexnom aj metodickom vedení účtovníctva
• znalosť AJ - schopnosť vyhľadať informácie, pripraviť písomný report v AJ
• MS Office – pokročilý
• IS HELIOS Orange výhodou
• Precíznosť, zmysel pre detail a dôslednosť
• Samostatnosť, zodpovednosť
• Skúsenosti s vedením menšieho kolektívu vítané
• Výborné analytické myslenie, schopnosť pracovať s číslami a interpretovať ich

Milujeme, to čo robíme – robíme to, čo milujeme. Sme nadšenci, ktorí dokázali spojiť svoju vášeň s prácou. Tvoríme svetové bicykle.

MY SME :
- talentovaní vizionári
- tvorcovia s odvážnymi nápadmi
- skúsení organizátori
- neúnavní pracanti
- zanietení jazdci
- priatelia i kolegovia

MY SME KELLYS BICYCLES. Sme pripravení prijať Ťa medzi nás...

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3142813  Dátum zverejnenia: 26.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou