Manažér produktového oddelenia – Bike Accessories & Clothing

KELLYS BICYCLES s.r.o.

Miesto práce
Slnečná cesta 374, 922 01 Veľké Orvište, okres Piešťany
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa lídrom tímu, ktorý stojí pri zrode našich produktov! Hľadáme manažéra produktového tímu Bike Accessories & Clothing. Mal by si mať skúsenosť s nákupom, vývojom a správou produktov a očakávame výborné manažérske zručnosti. Keďže sme športová značka, tvoja orientácia vo svete cyklistiky alebo v iných športových značkách bude veľkou výhodou

Hľadáme Manažéra produktového oddelenia, ktorý má okrem produktového manažmentu skúsenosti aj s vedením tímu a dokáže ľudí motivovať. Jeho úlohou bude:
• Vedenie a koordinácia tímu produktových manažérov
-Zodpovednosť za výkon a rozvoj členov tímu
• Nastavovanie produktovej stratégie značky
• Správa časti produktového portfólia
-Spolupráca s dodávateľmi, vyjednávanie podmienok
-Testovanie vzoriek a komponentov
-Spolupráca na vývoji s produktovým dizajnérom
-Spolupráca s grafickým štúdiom a marketingovým oddelením
-Cestovanie na výstavy, návštevy dodávateľov v EU a Ázii
• Sledovanie trendov a inovácií, monitorovanie trhu a konkurenčných aktivít
• Reporting práce a výsledkov produktového oddelenia
• Účasť na bike eventoch, maratónoch a bike festivaloch
• Denná komunikácia v anglickom jazyku.

Čo ponúkame:

- Možnosť ovplyvňovať vývoj značky
- Zaujímavú, kreatívnu prácu s atraktívnym produktom
- Výborný tím a príjemné pracovné prostredie
- Stabilné zamestnanie
- Profesionálny rozvoj s možnosťou sebarealizácie
- Zľava na nákup produktov spoločnosti.

Všetky životopisy si starostlivo prečítame a zvážime. Úspešných uchádzačov budeme kontaktovať na dohodnutie termínu osobného stretnutia

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert

Vodičský preukaz

B

Čo od teba očakávame:
- Manažérske zručnosti, schopnosť riadiť tím
- Komunikačné, prezentačné a vyjednávacie zručnosti
- Organizačné a plánovacie zručnosti
- Orientácia v oblasti športových doplnkov
- Anglický jazyk aktívne podmienkou
- Časová flexibilita
- Vodičský preukaz sk. B

Milujeme, to čo robíme – robíme to, čo milujeme. Sme nadšenci, ktorí dokázali spojiť svoju vášeň s prácou. Tvoríme svetové bicykle.

MY SME :
- talentovaní vizionári
- tvorcovia s odvážnymi nápadmi
- skúsení organizátori
- neúnavní pracanti
- zanietení jazdci
- priatelia i kolegovia

MY SME KELLYS BICYCLES. Sme pripravení prijať Ťa medzi nás...

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2677313  Dátum zverejnenia: 9.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou