Produkt Manažér - Bicykle / Doplnky

KELLYS BICYCLES s.r.o.

Miesto práce
Slnečná cesta 374, 922 01 Veľké Orvište, okres Piešťany
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozumieš svetu bicyklov? Sleduješ najnovšie trendy a vieš čo je teraz "in"? Ak je pre teba angličtina samozrejmosťou a máš technické myslenie, pošli nám svoj životopis.

Hľadáme do svojho tímu nadšencov na pozície Produkt Manažér Bicyklov / Produkt Manažér Cyklodoplnkov. Ponúkame ti možnosť stať sa súčasťou tímu, ktorý stojí za zrodom našich bicyklov!

Náplň práce:
- Tvorba kolekcie bicyklov a cyklodoplnkov spolu so Senior Produktovým Manažérom
- Sledovanie trendov a inovácií
- Komunikácia s dodávateľmi
- Testovanie vzoriek rámov a komponentov
- Cenotvorba, forecasting, tvorba štatistík
- Cestovanie na výstavy, návštevy dodávateľov v EU a Ázii
- Denná komunikácia v anglickom jazyku
- Účasť na bike eventoch, maratónoch a bike festivaloch
- Spolupráca s produktovým dizajnérom, grafickým štúdiom, marketingovým, výrobným a obchodným oddelením.

Čo ti ponúkame:
- Možnosť ovplyvňovať vývoj značky
- Zaujímavú kreatívnu prácu s atraktívnym produktom
- Mladý kolektív a dobrý tím
- Stabilné zamestnanie
- Profesionálny rozvoj s možnosťou sebarealizácie
- Koncoročné odmeny v závislosti od našich spoločných výsledkov
- Zvýhodnené ceny na naše produkty

Všetky životopisy si starostlivo prečítame a zvážime. Úspešných uchádzačov budeme kontaktovať na dohodnutie termínu osobného stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert

Vodičský preukaz

B

Čo od teba očakávame:
- Anglický jazyk aktívne podmienkou
- Komunikačné, a vyjednávacie zručnosti
- Proaktivita a drive
- Orientácia v oblasti bicyklov
- Technické myslenie, plánovacie zručnosti
- Skúsenosti na pozícii nákupu, s vyjednávaním a analýzami sú veľkou výhodou
- MS Excel – pokročilý
- Vodičský preukaz sk. B

Milujeme, to čo robíme – robíme to, čo milujeme. Sme nadšenci, ktorí dokázali spojiť svoju vášeň s prácou. Tvoríme svetové bicykle.

MY SME :
- talentovaní vizionári
- tvorcovia s odvážnymi nápadmi
- skúsení organizátori
- neúnavní pracanti
- zanietení jazdci
- priatelia i kolegovia

MY SME KELLYS BICYCLES. Sme pripravení prijať Ťa medzi nás...

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2654836  Dátum zverejnenia: 20.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou