Marketing Executive

KELLYS BICYCLES s.r.o.

Miesto práce
Slnečná cesta 374, 922 01 Veľké Orvište, okres Piešťany
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš prácu kde sa niečo deje? Máš skvelé nápady a chceš ich realizovať? Je pre teba hračkou zorganizovať pridelenú kampaň alebo event? Pridaj sa k nám a staň sa súčasťou dynamického tímu, ktorý vytvára image našej značky!

Hľadáme nadšeného kolegu, ktorý sa vyzná vo svete marketingu. Pozná bicyklový svet, vie čo je teraz „in“. Úlohou nového člena nášho tímu bude:

• Realizácia marketingových projektov a kampaní
• Spolupráca pri fotení a príprave brandových videí
• Spolupráca s grafikmi, fotografmi, kameramanmi, reprezentačnými tímami
• Organizácia maratónov a cyklo-exhibícií
• Koordinácia tímu a ambasádorov značky
• Príprava kreatívnych zadaní a brífov
• Komunikácia s reklamnými a PR agentúrami, médiami a web portálmi
• Realizácia PR kampaní
• Sociálne médiá: facebook, twitter, instagram – supervízia a spravovanie
• Príprava tlačových správ, kontrola contentu na web stránke
• Vyjednávanie obchodných podmienok
• Príprava podkladov pre marketing manažéra
• Vyhodnocovanie úspešnosti projektov
• Administratívne činnosti

Čo ti ponúkame:
• Prácu pre dynamickú, športovú značku s medzinárodnou pôsobnosťou
• Rodinné pracovné prostredie s vynikajúcim tímom, ktorý je zanietený pre spoločný cieľ
• Priestor pre osobný rast a sebarealizáciu
• Firemné vzdelávanie
• Zamestnanecké zľavy na naše produkty
• Zaujímavé koncoročné odmeny v závislosti od našich spoločných výsledkov

Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od teba očakávame:
• Prax v marketingu alebo v reklame
• Znalosť cyklistického prostredia
• Schopnosť porozumieť značke
• Veľmi dobré organizačné schopnosti
• Rýchla orientácia v množstve úloh
• Výborné komunikačné zručnosti
• Aktívny prístup k práci
• Kreatívne myslenie
• Samostatnosť a zodpovednosť

Milujeme, to čo robíme – robíme to, čo milujeme. Sme nadšenci, ktorí dokázali spojiť svoju vášeň s prácou. Tvoríme svetové bicykle.

MY SME :
- talentovaní vizionári
- tvorcovia s odvážnymi nápadmi
- skúsení organizátori
- neúnavní pracanti
- zanietení jazdci
- priatelia i kolegovia

MY SME KELLYS BICYCLES. Sme pripravení prijať Ťa medzi nás...

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2411503  Dátum zverejnenia: 16.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou