Grafik produktového oddelenia

KELLYS BICYCLES s.r.o.

Miesto práce
Slnečná cesta 374, 922 01 Veľké Orvište, okres Piešťany
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného produktového grafika, ktorý sa pripojí k nášmu tímu a pomôže nám robiť veci ešte lepšie! Spolu s produktovými manažérmi sa budeš podieľať na tvorme našich doplnkov. Tvojou úlohu bude navrhnúť ich dizajn a spojiť skvelé úžitkové vlastnosti s unikátnym vzhľadom.

• Príprava a vytváranie grafických výstupov pre produktové oddelenie
• Grafické stvárnenie produktu
• Vytváranie adaptácie a označenia podľa platného brand manuálu na produkty (fľaše, tričká, vesty, čiapky a podobne)
• Spolupráca na tvorbe imidžového foto a video contentu značky
• DTP práce (úprava fotiek, zalomenie, príprava podkladov pre tlač)
• Správa databázy fotografií a grafických podkladov
• Komunikácia s externými dodávateľmi (fotografi, externé štúdio..)

Čo ti ponúkame?
Čiastočne flexibilný pracovný čas
Práca s atraktívnym produktom
Rodinné pracovné prostredie s vynikajúcim tímom, ktorý je zanietený pre spoločný cieľ
Zamestnanecká zľava na nákup tovaru
Zaujímavé koncoročné odmeny v závislosti od našich spoločných výsledkov

Ak Vás zaujala naša ponuka a chcete sa stať členom nášho tímu, neváhajte a zašlite nám váš životopis. Spolu so životopisom pripojte aj portfólio vašich prác.

Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Grafik, dizajnér

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe InDesign - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívny
Schopnosť sledovať trendy
Záujem pracovať na sebe
Samostatný a proaktívny
Organizačné zručnosti
3D grafické programy

Milujeme, to čo robíme – robíme to, čo milujeme. Sme nadšenci, ktorí dokázali spojiť svoju vášeň s prácou. Tvoríme svetové bicykle.

MY SME :
- talentovaní vizionári
- tvorcovia s odvážnymi nápadmi
- skúsení organizátori
- neúnavní pracanti
- zanietení jazdci
- priatelia i kolegovia

MY SME KELLYS BICYCLES. Sme pripravení prijať Ťa medzi nás...

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2390953  Dátum zverejnenia: 28.11.2016