Obchodně-technický poradce pro Slovensko

KEIMFARBEN, s.r.o.

Místo práce
Bratislavský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaše hlavní úkoly:

  • technické poradenství a obchodní aktivita týkající se stavby, renovace a sanace nátěrů, omítek, betonu a zateplovacích systémů
  • péče především o památkáře, restaurátory, projektanty, stavební a malířské firmy
  • s podporou centrály příprava a realizace školení, seminářů a předváděcích akcí
  • rozšíření sítě zákazníků na Slovensku
  • zprostředkování filozofie firmy Keim

Naše požadavky:

  • SŠ technického směru
  • praxe na stavbě nutností
  • rád/a komunikujete s lidmi
  • baví Vás prodávat
  • máte zájem o architekturu, stavebnictví, památky
  • jste cílevědomá, motivovaná, pozitivní osobnost s tahem na branku
  • máte organizační a komunikační schopnosti a dovednosti
  • dorozumíte se případně trochu anglicky nebo německy
  • vlastníte ŘP skup.
  • bydliště západní Slovensko

Naše nabídka:

  • výborné platové ohodnocení závislé na splněných cílech
  • flexibilní pracovní doba
  • home office
  • zázemí silné a stabilní německé společnosti
  • školení v zahraničí a v Česku

Zaujali jsme Vás?

Pošlete nám prosím Váš strukturovaný životopis ve sloveštině a popř. i v němčině nebo angličtině.

V případě, že se Vám do 7 dnů od odeslání neozveme, nebyl/a jste pro první kolo vybrán/a.
Děkujeme za pochopení.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2574393  Dátum zverejnenia: 23.5.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.