Herní level designer

Keen Software House a.s.

Místo práce
Slovenská republika, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Keen Software House a.s. je nezávislé herní studio založeno v roce 2010.

Naše hlavní projekty jsou sandbox hra Space Engineers, herní engine VRAGE 2.0 a dosud neoznámený projekt.

Space Engineers je hra o návrhu, konstrukci a údržbě vesmírných objektů. Hráči staví vesmírné lodě a stanice rozličných velikostí a účelů (civilní i vojenské), pilotují lodě a těží na asteroidech. Space Engineers používá realistický volumetrický (objemový) fyzikální engine: všechny objekty mohou být smontovány, rozebrány, poškozeny nebo zničeny.

Naše portfolio: http://www.keenswh.com/products.html

Hledáme level designéri, kteří budou spolu s námi vymýšlet a realizovat přiběhové scénaře. Náš cíl je využít všechny herní mechaniky dosud implementované do Space Engineers a vytvořit sérii missí.

V současnosti běží soutěž v level designu ve Space Engineers do které se můžete zapojit: http://www.spaceengineersgame.com/nvidia-space-engineers-contests1.html

Požadavky:
- Praktická znalost herních mechanik Space Engineers - co ve hře jde vytvořit a co naopak nejde (nutno si hru zahrát a sledovat její vývoj)
- Originální nápady a schopnost kreativně pracovat s omezeními (schopnost využít možnosti které hra již poskytuje , bez vyžadováni přidání nových funkcionalit)
- Umělecký talent a cit pro realistický design
- Schopnost organizovat si práci a čas
- Schopnost navrhnout mise v prostředí sandbox (Hráč má úkol, ale možností jak jej splnit je více)

Výhodou (neni podmínkou):
- Zkušenosti s vývojem her - pracovně nebo jako koníček
- Schopný a zkušený 3D grafik nebo konceptář
- Zkušenost s psaním scénařu, povídek, dialogů
- Zkušenost s práci s videem

Nabízíme:
- Nadstandardní odměny
- Motivační systém bonusů – měsíční royalties (provize ze zisků)
- Šance podílet se na vývoji velice úspěšných her - Space Engineers a naše další projekty
- Přátelské prostředí
- Vedení společnosti které podporuje rychlý a efektivní vývoj

Náplň práce:
- Vytváření levelů a misí přimo v herním přostredí Space Engineers a koordinování postupu s dalšími členy teamu (programátory, grafiky, spisovately, atd)
- Výroba misí, které zapadají do herního konceptu sandbox
- Práce na kampanich pro Space Engineers - v budoucnosti i další hry
- Výroba herních video-tutoriálů a trailerů
- Součástí vaši práce NEBUDE skriptováni/programováni (jedině že by ste chtěli)

Místo: Praha
Možný nástup: ihned

Zaujala Vás naše nabídka? Pošlete nám prosím Váš životopis a portfolio.

Všem uchazečům zašleme testovací zadání a úspěšňí kandidáti budou pozváni na osobní pohovor.

Děkujeme

www.keenswh.com
www.SpaceEngineersGame.com

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 1900257  Dátum zverejnenia: 16.10.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.