Montážny stolár, Nábytkár

KEED, s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
od 1250 EUR/mesiac v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Transport a montáž interiérového zariadenia v Rakúsku na týždňovky, prevažne kuchyne vrátane zabudovania, ďalej spálne, obývačky, predsiene, kúpeľne a pod.

Stabilné pracovné miesto na TPP, alebo na živnosť v slovenskej firme s nemeckým majiteľom, ubytovanie a doprava z Trnavy do Rakúska je zamestnávateľom organizovaná a plne hradená korektný prístup, pravidelné vyplácanie miezd a faktúr v termínoch splatnosti, záujem o dlhodobú spoluprácu

Vyžadujeme 1 skúšobný týždeň na dohodu. Kontaktujte nás prosím mailom, spätne budú kontaktovaní len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stolár/Stolárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Výučný list je výhodou, nie je podmienkou, ak má uchádzač dostatočnú prax, minimálne však 5 rokov a viac.

Firma zaoberajúca sa montážou interiérového zariadenia - kuchyne vrátane zabudovania a zapojenia spotrebičov, obývačky, spálne, kúpeľne, predsiene a i., montáže a rekonštrukcie podláh každého druhu, predaj a montáž terasových podláh z exotického dreva.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Pri Kalvarii 16
917 01 Trnava
ID: 2310001   Dátum zverejnenia: 30.9.2016