Senior C# Developer

KDC, s.r.o.

Miesto práce
Košice, Garbiarska 5, Košický kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vývoj nových a rozvoj existujúcich softvérových aplikáci (front end, back end, datawarehouse)
Spolupráca pri analýze, návrhu aplikácií a automatizovanom testovaní
....a k tomu minimum reportovania, vykazovania a inej "tvorivej práce" :-)

Pracujeme na dlhodobých projektoch, preto je pre nás spokojný a stabilný tím veľmi dôležitý. Ponúkame veľmi dobré podmienky čo zahŕňa napríklad
- moderné pracovné priestory v centre mesta(nie open space), káva, čaj, nealko, ovocie….
- kvalitné technické vybavenie
- pružný pracovný čas
- priateľská atmosféra a výborný tím
- práca na projektoch pre veľkých slovenských zákazníkov z priestorov nášho development centra v Košiciach, alebo v Prešove, minimum služobných ciest
- možnosť odborného a osobného rastu
- a samozrejme veľmi dobré platové podmienky zodpovedajúce skúsenostiam

Tvoríme tím, v ktorom zdieľame znalosti a skúsenosti, čo nám všetkým pomáha v napredovaní.

Informácie o výberovom konaní

www.kdc.digital

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý

Hľadáme nového kolegu, ktorý má dobré analytické myslenie a preukázateľné skúsenosti v oblasti programovania.
V oblasti Microsoft aplikácií využívame:
- Visual Studio
- .NET, C#, Entity Framework
- MVC, WCF
- Select Architect, Enterprise Architect

Spoločnosť KDC, s.r.o. je stabilná slovenská IT spoločnosť zameraná na vývoj softvérových aplikácií.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2812407  Dátum zverejnenia: 15.11.2016