.NET Developer

KDC, s.r.o.

Miesto práce
Košice, Garbiarska 5, Košický kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do developerského tímu hľadáme nového tímového hráča, ktorý sa bude podieľať na vývoji nových a rozvoji existujúcich softvérových aplikáci (front end, back end, datawarehouse)

Sme stabilná spoločnosť, pracujeme na veľkých, dlhodobých projektoch, preto je pre nás spokojný tím veľmi dôležitý. Ponúkame veľmi dobré podmienky čo zahŕňa napríklad:
moderné pracovné priestory – nie open space
káva, čaj, ovocie….
kvalitné technické vybavenie
pružný pracovný čas
priateľská atmosféra a výborní kolegovia
firemné akcie, športové aktivity ako squash, fitness, floorball…
práca na projektoch pre veľkých slovenských zákazníkov z priestorov nášho development centra Košiciach
možnosť odborného a osobného rastu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Očakávame analytické myslenie a skúsenosti v oblasti programovania. V oblasti vývoja Microsoft aplikácií využívame:
- Visual Studio
- .NET, C#, Entity Framework
- MVC, WCF
- Select Architect, Enterprise Architect

Spoločnosť KDC, s.r.o. je stabilná slovenská IT spoločnosť zameraná na vývoj softvérových aplikácií.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2810771  Dátum zverejnenia: 3.1.2018