Key account manager

KB company s. r. o.

Miesto práce
Svätý Jur, okres Pezinok
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1200 - 1800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadávanie obchodných príležitostí a vhodných obchodných partnerov na spoluprácu
- aktívne oslovenie potenciálnych klientov
- sledovanie vývoja na trhu
- monitorovanie konkurencie s cieľom zhodnocovať konkurenčnú pozíciu a získavať výhody na trhu
- dohadovanie konečnej podoby zmluvných podmienok
- vytváranie a budovanie efektívnych a prínosných partnerstiev
- odporúčanie produktov a systémov ,ktoré najlepšie spĺňajú podmienky zákazníka
- príprava prezentácií a návrhov na spoluprácu
- príprava cenových ponúk
- vedenie obchodných rokovaní s potenciálnymi klientmi
- identifikácia a analýza možných potrieb klienta
- spoluúčasť na príprave marketingových aktivít
- interná komunikácia s technicko-výrobnou časťou spoločnosti
- zaistenie plnenia obchodných cieľov v súlade s obchodným plánom predaja

Práca v príjemnom a modernom prostredí v mladom kolektíve
Platový rast
Mobilný telefón, Notebook
Zvýhodnené ceny produktov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebný priemysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

prax v stavebnom priemysle
samostatné rozhodovanie
komunikatívnosť na vysokej úrovni

Sme spoločnosť na Slovensku, ktorá prináša na trh všetky dostupné systémy v oblasti dekoratívneho betónu. Zastupujeme lídra v oblasti dekoratívneho betónu v Európe, spoločnosť Ideal Work, a jej systémy ako Stamped Concrete – razený betón, Ideal Wall – dekoratívne steny, Acid Stain, Dye Color a i....

Naše portfólio tvorí samotné prevedenie prác systémov – Stamped Concrete, či Ideal Wall, prostredníctvom našich „CONTRACTORS“ ale aj zabezpečenie distribúcie produktov, technická podpora, organizácia školení, poskytnutie know how pre našich budúcich partnerov – CONCRACTORS dekoratívnych betónov, marketingová podpora a vytvorenie MENA DEKORATÍVNEMU BETÓNU.

Cieľom spoločnosti je vytvorenie komplexnej sieti kvalifikovaných a profesionálnych CONTRACTORS, neustále vyvíjanie inovatívnych produktov, uznávanej kvality, kvalitne vykonaná práca podľa technických požiadaviek systémov, obchodná a technická podpora pre naše partnerské firmy a spokojnosť koncových zákazníkov.

Taktiež sa zameriavame na výrobu a predaj betónových plotových systémov.
ID: 1896460  Dátum zverejnenia: 12.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 1800 EUR/mesiac