PR Representative

Kaymu Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Klincová 37/B, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si študent/absolvent marketingovej komunikácie a máš predchádzajúce skúsenosti s PR? Ponúkame ti príležitosť ukázať a prehĺbiť tvoje "PR skills" v medzinárodnom startupe.

Ako PR v našom tíme budeš plniť nasledovné úlohy:
- zodpovedať za propagáciu a zlepšovanie imidžu online obchodnej komunity kaymu.sk
- budovať a udržiavať dobré vzťahy s médiami a verejnosťou
- pripravovať a koordinovať distribúciu informačných materiálov (tlačové správy, články, blogy)
- monitorovať dianie na trhu, sledovať komunikačné aktivity konkurencie
- navrhovať a implementovať nové externé komunikačné aktivity

Práca v medzinárodnom startupe
Mladý tím
Teambuildingy
Možnosť sebarealizovať sa
Príležitosť naučiť sa nové veci

Pokiaľ si myslíš, že si vhodný kandidát na túto stáž, pošli nám tvoj životopis v slovenskom jazyku alebo LinkedIn profil.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Part of global kaymu.com which operates in 30 countries world wide. Kaymu.sk is online marketplace where buyers and sellers can meet and make awesome deals thanks to the fixed pricing system. Kaymu is the place where you can buy the cheapest items, used or new, such as smartphones, computers, fashion and clothing, home appliances, cars and real estate for the best prices. If you are a merchant and wish to sell your products, you can easily advertise and sell them directly to the customers living next to you. The transactions are safe and secure and you get to choose where and when the delivery will take place, or you can choose the shipping option.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1937032  Dátum zverejnenia: 25.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou