Junior Sales Representative

Kaymu Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Klincová 37/B, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si komunikatívny typ človeka a baví ťa predaj? Do nášho tímu hľadáme mladého predajcu/predajkyňu, ktorý sa nebojí ukázať svoje predajné zručnosti. Ponúkame ti príležitosť otestovať a posunúť tvoje schopnosti v medzinárodnom startupe.

Tvojou náplňou práce je:
- získavanie nových zákazníkov pre online obchodnú komunitu www.kaymu.sk (prevádzkovatelia e-shopov v SR a ČR a nezávislý predajcovia)
- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- každodenná telefonická a emailová komunikácia s potenciálnymi klientmi a príležitostné osobné obchodné stretnutia
- kooperácia s account manžérom pri poskytovaní podpory pre predajcov

Možnosť sebarealizácie
Možnosť rýchleho osobnostného rozvoja
Práca v medzinárodnom startupe
Mladý tím
Teambuildingy

Pokiaľ si myslíš, že si vhodný kandidát/kandidátka na túto pozíciu, pošli nám tvoj životopis v slovenskom jazyku alebo LinkedIn profil.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Expert

- komunikatívnosť
- zameranie na výsledky
- reprezentatívne vystupovanie
- priateľský prístup
- dynamická osobnosť
- rýchle rozhodovanie

Part of global kaymu.com which operates in 30 countries world wide. Kaymu.sk is online marketplace where buyers and sellers can meet and make awesome deals thanks to the fixed pricing system. Kaymu is the place where you can buy the cheapest items, used or new, such as smartphones, computers, fashion and clothing, home appliances, cars and real estate for the best prices. If you are a merchant and wish to sell your products, you can easily advertise and sell them directly to the customers living next to you. The transactions are safe and secure and you get to choose where and when the delivery will take place, or you can choose the shipping option.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1932576  Dátum zverejnenia: 19.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou