Skladník

KÁVOMATY, s.r.o.

Miesto práce
Južná trieda 66, 040 01 Košice, Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
15.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Nástupný plat 3,50 €/hod., po zaškolení 4,50 €/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjem a výdaj tovaru zo skladu, práca v program. systéme SPIN-Logistika, sťahovanie PSIONOV, odvoz mincí do banky.
Pracovný úväzok 6 hod./denne.
Pracovná doba od 6.00-12.00 hod. (pondelok až piatok).

Stravné lístky

Profesný životopis + žiadosti zasielajte mailom na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Bezúhodnnosť, zodpovednosť, preukaz pre prácu v potravinárstve výhodou.

Hlavnou činnosťou spoločnosti je oblasť vendingu, OCS a HoReCa, kde spoločnosť ponúka komplexné riešenie pre tento segment. Dynamicky rastúcou činnosťou je aj predaj kávy a čajov pre segment gastronómie – HoReCa, kde spoločnosť poskytuje ucelený balík služieb opäť formou komplexného riešenia pre zákazníkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3032582  Dátum zverejnenia: 26.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupný plat 3,50 €/hod., po zaškolení 4,50 €/hod.