Servisný technik - operátor

KÁVOMATY, s.r.o.

Kávomaty, s.r.o., Nižná brána 2, 060 01 Kežmarok, okres Revúca, okres Rimavská Sobota
Termín nástupu
01.03.2016
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou, po určitom čase možnosť ďalšieho platového rastu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servisný technik a operátor pre prípravu, opravy a repasovanie strojov a zariadení v oblasti vending - horeca nápojových automatov. Starostlivosť o nápojové a kusové automaty pre oblasť - Stredoslovenský región (Tisovec, Revúca,Muráň)

Služobné auto a telefón

Žiadosti zasielajte mailom na [email protected], Pavel Matejka tel. 0903 655 160.
Uprednostňujeme uchádzačov bývajúcich priamo z Revúcej, Tisovca alebo Muráňa.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik - slaboprúd

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- doklad o odbornej kvalifikácii vyhl. 718/2002, §21
- zdravotný preukaz výhodou
- výpis z registra trestou

Hlavnou činnosťou spoločnosti je oblasť vendingu, OCS a HoReCa, kde spoločnosť ponúka komplexné riešenie pre tento segment. Dynamicky rastúcou činnosťou je aj predaj kávy a čajov pre segment gastronómie – HoReCa, kde spoločnosť poskytuje ucelený balík služieb opäť formou komplexného riešenia pre zákazníkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2033411  Dátum zverejnenia: 9.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou, po určitom čase možnosť ďalšieho platového rastu.