Recepčná vo fitnes a fyzio centre

Katies club fitness s.r.o.

Miesto práce
Boženy Němcovej 28, Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.5.2024
4,5 EUR/hod.+ príplatky za odpracované víkendy v zmysle Zákonníka práce a príplatky v prípade rôznych podujatí organizovaných spoločnosťou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Privítate klientov a poskytnete im informácie o našich službách.
  • Zabezpečíte rezervácie našich fitnes a fyzio kurzov a sledujete ich plnenie.
  • Objednávate klientov do rezervačného systému.
  • Obsluhujete rezervačný systém a pokladňu.
  • Predávate produkty a doplnky výživy pre našich klientov.
  • Spravujete a udržujete recepciu v poriadku.
  • Staráte sa o klientov a koordinujete s ostatnými oddeleniami.
  • Ste súčasťou tímu, ktorý sa zameriava na zlepšovanie zdravia našich klientov.
  • Staráte sa o fitnes bar a ponúkate klientom občerstvenie.
  • Základná zložka mzdy 4,5 € / hod. brutto + príplatky za odpracované víkendy v zmysle Zákonníka práce.
  • ​Hľadáme len študentov vysokých škôl žijúcich a študujúcich v Košiciach.
  • Pracovná doba pre pozíciu recepčnej vo fitnes a fyzio centre je flexibilná a zahŕňa ranné a večerné zmeny v závislosti od potrieb centra. Typický deň na pozícii recepčnej zahŕňa správu a údržbu recepcie, starostlivosť o klientov a koordináciu s ostatnými zamestnancami. Pracovná pozícia je vhodná pre študentky VŠ. Prax a pozitívny vzťah k športu a pohybu je vítaný.

​Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Z dôvodu veľkého počtu doručených žiadostí budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov telefonicky alebo mailom.

  • Môžeš tráviť čas v príjemnom, úplne novom a športovom prostredí
  • Získavaš prístup k moderným zariadeniam a technológiám
  • Zlepšuješ svoje zdravie a kondíciu v rámci pracovného dňa
  • Máš možnosť získať zľavy na rôzne fitnes a wellness služby
  • Pracuješ s mladým a dynamickým kolektívom
  • Získavaš skúsenosti v oblasti služieb a zákazníckeho servisu
  • možnosti vzdelávať sa v športe a zdravom životnom štýle

CV prosím posielajte mailom spolu aj s motivačným listom. ​Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Z dôvodu veľkého počtu doručených žiadostí budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov telefonicky alebo mailom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, aktívny životný štýl, otvorenosť, priateľskosť, zodpovednosť, dochvíľnosť a tímový duch.

Katies club je súkromná fitnes a fyzio klinika, ktorá sa špecializuje na zdravie a prevenciu prostredníctvom športu, pohybu a fyzioterapie. Pôsobíme v Košiciach aj Gelnici. Od roku 2015 máme kamennú prevádzku fitnes na Kukučínovej 7 a od roku 2024 sme otvorili nové súkromné zdravotnícke zariadenie, kde poskytujeme komplexnú starostlivosť pre našich klientov. Vrátane aj iných aktivít ako sú skupinové lekcie, workshopy, školenia a kurzy.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katie De Chimp
Tel.: +421904125124
E-mail: poslať životopis
ID: 4808287  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4,5 EUR/hod.