Obchodně technický zástupce Slovensko

KATHREIN CS s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost KATHREIN CS s.r.o., součást německého koncernu KATHREIN, výhradní zastoupení KATHREIN, TELEGAERTNER, RAFI, KNITTER, KABELWERK EUPEN pro Česko a Slovensko, hledá vhodného kandidáta na pozici

OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE SLOVENSKO

NÁPLŇ PRÁCE

  • prodej a technická podpora výrobků renomovaných výrobců KATHREIN, TELEGARTNER, RAFI, KNITTER, KABELWERK EUPEN po celém území Slovenské Republiky
  • získávání nových zákazníků typu telekomunikační operátoři, optické a kabelové sítě, ISP, velkoobchody se slaboproudou elektrotechnikou, elektromontážní a servisní firmy, atp.
  • obchodní a technické prezentace výrobků
  • práce s informačním systémem, tvorba cenových nabídek a zpracování objednávek
  • budování a posilování vztahů se zákazníky
  • zodpovědnost za obchodní výsledky
  • 60% práce v terénu (obchodní schůzky), 40% práce v kanceláři

OČEKÁVÁME

  • SŠ/VŠ vzdělání, nejlépe souvisejícího technického směru
  • praxi v obchodní, technické nebo konzultační činnosti, v některé z těchto oblastí: anténní telekomunikační technika, satelitní technika, slaboproudá elektrotechnika
  • dobrou znalost Slovenštiny pro každodenní komunikaci
  • znalost AJ nebo NJ pro komunikaci se zahraničními dodavateli
  • samostatnost, flexibilitu, orientaci na zákazníka a výsledek
  • uživatelskou znalost PC (MS Windows, MS Office)

NABÍZÍME

  • samostatnou a zodpovědnou práci v úspěšné společnosti, jejímiž dlouholetými spokojenými zákazníky jsou všichni mobilní operátoři v Česku a na Slovensku
  • příležitost ke zvýšení odborných znalostí prostřednictvím školení u zahraničních dodavatelů
  • motivující finanční ohodnocení závislé na osobním výsledku a také 13. plat
  • mobilní telefon, notebook
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky
  • flexibilní pracovní dobu
  • pracoviště Praha a Bratislava (střídavě 50/50)
  • nástup možný ihned, nebo dle dohody

www.aec-eltech.cz - www.kathrein.cz - www.telegaertner.com

www.rafi.de - www.knitter-switch.com - www.eupen.com

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2840090  Dátum zverejnenia: 5.12.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.