Přípravář / Přípravářka staveb

KASTEN spol. s r.o.

Místo práce
Neratovice, Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

• kontrola a příprava realizačního rozpočtu v souladu s projektovou dokumentací a v souladu s nákladovým rozpočtem nebo jiným opatřením;
• příprava a plánování realizace investiční akce v koordinaci s vedoucím projektu;
• zajištění a příprava podkladů pro výběr subdodavatelů, poptávka služeb a porovnání a vyjednávání cen, komunikace se subdodavatelem, příprava smluv a uzavírání všeobecných podmínek;
• sledování a kontrola dodržování stanoveného realizačního rozpočtu, vedení a aktualizace dat v rozpočtovém programu;
• plánování, příprava a zajištění včasných dodávek materiálu, objednávka materiálu podle limitek a dopravy, plánování závozu materiálu, kontrola čerpání materiálu, evidence materiálu a aktualizace změn v systému, řešení reklamací dodávek materiálu,
• vedení příslušné dokumentace v programu EUROCALC 3 a MONEYS 5, zajištění a zpřístupnění bezpečnostních listů a technických listů k používaným stavebním materiálům, evidence objednávek subdodavatelů,
• příprava vyhodnocení ukončené zakázky, příprava dokumentace stavby do archívu a investora.

Nabízíme:

• motivační finanční ohodnocení (fix. + bonusy);
• nadstandardní sociální program včetně penzijního a životního kapitálového pojištění s příspěvkem zaměstnavatele;
• práci ve stabilní a prosperující firmě, pravidelně umisťující se na čelních místech ankety MID-TOP STAV;
• týden dovolené navíc;
• 13 a 14 mzdu;
• týmovou práci v přátelském kolektivu.

Požadujeme:

• SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru;
• praxe na pozici přípravář staveb minimálně 1 rok výhodou;
• aktivní řidič, řidičský průkaz skupiny B;
• znalost práce na PC, MS Office (Word, Excel);
• znalost stavebního programu výhodou (Euro CALK nebo Callida);
• schopnost samostatného řešení problémů, samostatnost, organizační a komunikativní schopnosti;
• loajalitu a flexibilitu, technicko-ekonomické myšlení;
• zkušenosti v oblasti pozemních staveb výhodou.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2283080  Dátum zverejnenia: 9.10.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.