Rozpočtář - kalkulant pozemních staveb

KASTEN spol. s r.o.

Místo práce
Neratovice, Okres Michalovce, Okres Mělník
Druh pracovního poměru
plný úvazek, internship, stáž

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme

• práci ve stabilní a prosperující společnosti, Firmě roku 2010 ve Středočeském kraji, pravidelně se umisťující na čelních místech ankety MID-TOP STAV a TOP STAV
• týmovou práci v přátelském mladém kolektivu
• roční hrubá mzda včetně prémií až 400.000 Kč
• motivační finanční ohodnocení (fix.+ bonusy)
• nadstandartní osobní rozvoj a vzdělávání
• standardní sociální program včetně penzijního a životního kapitálového pojištění s příspěvkem zaměstnavatele
• týden dovolené navíc

Požadujeme

• SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru
• praxe nejméně 1 rok vítána
• organizační schopnosti
• aktivní řidič, řidičský průkaz skupiny B
• znalost práce na PC, MS Office (Word, Excel)
• znalost stavebního programu výhodou (euroCALK či Callida)
• rozhodnost, značná úroveň komunikačních dovedností
• schopnost samostatného řešení problémů, samostatnost, organizační a komunikativní schopnosti
• loajalitu a flexibilitu, technicko-ekonomické myšlení
• maximální pracovní nasazení podmínkou
• zkušenosti v oblasti pozemních staveb výhodou

Náplň práce

Samostatný pracovník v oblasti rozpočtování staveb odpovídající za:
• vedení obchodních jednání se zákazníky
• zpracování stavebních nabídek, kalkulací a rozpočtů
• příprava smluvní dokumentace
• zpracování limitek
• zpracovávání poptávek
• hodnocení nabídek od subdodavatelů
• komunikace se zákazníky, partery a úřady (SOD, stavební povolení)
• kontrola podkladů, PD, rozpočtu a harmonogramu před uzavřením SOD s vyjádřením připomínek
• příprava subdodavatelských smluv
• administrace řízení zakázky
• zadávání dat do informačního systému

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 1794819  Dátum zverejnenia: 9.7.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.