Predajca v značkovej predajni Orange

KASTELING, s.r.o.

Miesto práce
okres Čadca, okres Kysucké Nové Mesto
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
nadštandardný podľa dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete patriť medzi úspešných obchodníkov? Páčilo by sa Vám byť za svoj výkon patrične odmenený?
Do nášho tímu hľadáme šikovného a najmä akčného kolegu s OBCHODNÝM zmýšľaním. Hlavnými zložkami náplne práce predajcu sú :
1. Práca v značkovej predajni, predaj služieb ponúkaných spoločnosťou Orange Slovensko a.s., predaj mobilného príslušenstva.

2. Akvizícia nových zákaznikov, poskytovanie komplexného poradenstva ohľadom služieb a produktov spoločnosti

Profesionálna komunikácia a starostlivosť o zákazníkov s cieľom komplexného uspokojovania ich potrieb.
Aktívna prezentácia a ponuka kompletného portfólia spoločnosti.
Telefonické dohadovanie stretnutí na predajnom mieste.
Zodpovedné plnenie individuálnych povinností spojených s chodom a prevádzkou predajného miesta.
Proaktívny predaj príslušenstva a mobilných telefónov.
Prinášanie inovatívnych riešení na zvýšenie úspešnosti predaja.
Pravidelné sledovanie kvalitatívnych a kvantitatívnych ukazovateľov.

Participácia na umiestnení a výsledkoch predajného miesta v národných a nadnárodných motivačných súťažiach a rebríčkoch.
Práca v stabilnom kolektíve pre leadra na trhu.
Nadštandardné finančné ohodnotenie. Mesačná mzda sa skladá z 3 zložiek: fixná + vysoká variabilná (plnenie obchodného plánu) + individuálna zložka. Pre tých najlepších celková výška mzdy nie je ohraničená.
Možnosť využívania finančných a nefinančných benefitov.
Zapojenie do národných a medzinárodných motivačných súťaží.
Osobný a kariérny rast
Kvalitný vzdelávací program

Informácie o výberovom konaní

Životopis s fotografiou zasielajte na e-mailovú adresu:
[email protected]

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

služby

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výborné komunikačné schopnosti.
Precíznosť v práci, samostatnosť, flexibilnosť.
Pozitívny prístup k zmenám a schopnosť rýchlej adaptácie.
Odolnosť voči stresu. Príjemné a nekonfliktné vystupovanie.
Zodpovednosť.
Technická zdatnosť
Skúsenosti s predajom vítané, nie však podmienkou

Spoločnosť dlhodobo prevádzkuje značkové predajne spoločnosti Orange Slovensko, a.s..
V súčastnosti začala spoločnosť KASTELING, s.r.o vykonávať obchodné zastúpenie spoločnosti Germitec s.r.o., v rámci ktorého na slovenskom trhu ponúka germicídne (dezinfekčné) svietidlá.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1651397  Dátum zverejnenia: 22.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nadštandardný podľa dosiahnutých výsledkov