Servisný technik/skladník (Ref. č.: 112016)

KASI a.s.

Miesto práce
Most pri Bratislave, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
nástupný plat 750 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ide prevažne o manuálnu prácu, náplňou sú pomocné práce pri výrobe, inštalácii a servise technických zariadení. Ďalej pomocné práce pri napínaní sieťovín na al. rámy, osvite šablón, miešaní farieb, práca v sklade, manipulácia s tovarom, naskladňovanie, balenie, vyskladňovanie a rozvoz tovaru. Jedná sa o kumulovanú pozíciu.

zdravotná starostlivosť nad rámec povinných vyšetrení,
spoločné firemné akcie (rodinný deň, turistika, bowling, deň firmy) 3-4 x do roka
koncoročná odmena do výšky hrubej mesačnej mzdy
káva a pitná voda na pracovisku

Vzhľadom na povahu práce je daná pozícia vhodnejšia pre uchádzača-muža. Zváračský preukaz výhodou.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2016 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

polygrafia, služby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme spolupracovníka so zodpovedným prístupom k pracovným povinnostiam, nadšeného pre získavanie nových pracovných skúseností a odborných vedomostí, schopnosťou pracovať v kolektíve, manuálne zručného

Spoločnosť sa zaoberá predajom spotrebných materiálov, poskytovaním služieb, vývojom, výrobou, predajom a servisom strojov a zariadení pre sieťotlač a tampotlač.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kasi a.s.
Bratislavská 1125
900 46 Most pri Bratislave

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michaela Stancikova
Tel.: 0905 225 700
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2511695   Dátum zverejnenia: 24.11.2016