Nákupca

Karpatia Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiac, bližšie informácie pri pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Sledovanie stavu zásob, Objednávanie tovaru, Príjem a spracovanie objednávok
- Zabezpečiť optimalizáciu skladových zásob a znižovanie nákladov na nákup pridelených komodít
- Zabezpečovanie nakupovaného tovaru v požadovanom množstve, čase a kvalite
- Prevziať zodpovednosť za pridelené komodity, vytváranie stratégie na nákup pridelených komodít
- Zodpovednosť za udržiavanie a aktualizáciu dát v databáze dodávateľov, produktov, cien a ostatných údajov súvisiacich s obchodnými aktivitami, v súlade s legislatívnymi nárokmi
- Porovnávanie trhu a jednotlivých dodávateľov, vytváranie analýz a porovnaní
- Identifikácia nových dodávateľov, identifikácia možných rizík a ich eliminácia
- Vyjednávanie podmienok s dodávateľmi (komunikácia v nemeckom jazyku)
- Evidencia zmlúv a potvrdení dohôd s dodávateľmi a komunikácia s nimi na dennej báze
- Príprava importovaných produktov pre umiestnenie na trhu v rámci platnej legislatívy
- Budovanie a udržiavanie vzťahov s dodávateľmi
- Sledovanie dodržiavania zmluvných vzťahov s dodávateľmi
- Operatívne riešenie vzniknutých problémov s dodávateľmi
- Aktualizácia informácií v informačnom systéme, kontrola dokladov
- Zabezpečovanie kompletných podkladov pre marketingové aktivity.
- Riešenie nezrovnalostí v oblasti objednávok, dodacích listov a faktúr.
- Vytváranie reportov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Pokladňa - Základy
Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

3

prax s prácou na počítači
výborná znalosť Excel, Word, MS Outlook
komunikácia na profesionálnej úrovni
zodpovedný prístup k práci

Karpatia Slovakia s.r.o. je prevádzkovateľom portálu Beliva.sk, zameraného na rozvoz kvalitného a čerstvého tovaru zo slovenskej a rakúskej produkcie.
ID: 2119346  Dátum zverejnenia: 27.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 EUR/mesiac, bližšie informácie pri pohovore