Lázeňský terapeut

KARMELITSKÁ HOTEL, s.r.o.

Místo práce
Praha, Slovenská republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Budování luxusních lázní a relaxačních center v síti osobitých hotelů je strategií pro další růst značky Mandarin Oriental. Každé lázeňské centrum je navrženo tak, aby nabízelo kompletní holistickou péči, která jde mnohem dále, než je pouhá nabídka masáží pro unavená těla.

Požadujeme:

  • Velmi dobrou znalost AJ
  • Masérský kurz, kosmetický kurz certifikovaný MŠMT podmínkou
  • Praxi v oblasti masáží a kosmetiky
  • Milou, vstřícnou a komunikativní osobnost
ŽIVOTOPISY PROSÍM ZASÍLEJTE V ANGLICKÉM JAZYCE!

Nabízíme:

  • Velmi příjemné pracovní prostředí unikátních holistických lázní

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2053361  Dátum zverejnenia: 19.3.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.