Obchodný manažér

Karma Slovakia, s.r.o.

Kráľovská 796/43, 927 01 Šaľa, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
15.04.2017
Mzdové podmienky (brutto)
základná mzda + výkonnostné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

denný kontakt s obchodnými partnermi, vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov, starostlivosť o stálych zákazníkov, technická podpora zákazníka, navrhovanie obchodnej stratégie spoločnosti vrátane marketingu, po schválení prevod do praxe, vedenie obchodných jednaní, zodpovednosť za obchodné výsledky spoločnosti, pracovné cesty v rámci SR, monitorovanie situácie na trhu, reporting

služobný telefón, notebook, služobný automobil (po zapracovaní možnosť aj pre súkromné účely), stravné lístky podľa zákona,

V prípade záujmu zašlite svoj životopis a krátky motivačný dopis do 31.03.2017 na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

spoľahlivosť, orientácia na výsledok, komunikatívnosť, teamovosť, samostatnosť, dynamika, dôraz, vytrvalosť, ochota učiť sa

Karma Slovakia s.r.o. zastupuje spoločnosť Karma Český Brod a.s. na Slovensku. Karma Český Brod a.s. je rýdzo česká firma s viac ako storočnou tradíciou v oblasti plynového vykurovania. Dodnes vyrába kvalitné výrobky, ktoré v domovoch zahrejú. V roku 2021 predstavila novú prémiovú značku Karma Premium pre rad moderných a dizajnových plynových krbov a ohnísk, ktoré prinášajú viac ako teplo. Do nášho slovenského tímu hľadáme skúseného kolegu/ kolegyňu, ktorý sa postará o komplexný ekonomický chod pobočky na Slovensku.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2839747  Dátum zverejnenia: 17.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda + výkonnostné odmeny