Logo KARIREAL SLOVAKIA, a.s.

Samostatný účtovník/-čka

KARIREAL SLOVAKIA, a.s.

Miesto práce
Galvaniho 13, Bratislava
Termín nástupu
asap
1 500 EUR/mesiac1.500 € + odmeny na základe skúseností a vykonanej práce. Mzda bude dohodnutá individuálne podľa schopností a skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- účtovanie bankových výpisov,
- účtovanie a kontrola odberateľských faktúr, dobropisov
- účtovanie a kontrola daňových dokladov na prijaté zálohy, kontrola vo väzbe vyúčtovania,
- účtovanie interných dokladov :
- príjem – obstaranie materiálu na sklad,
- poistné za vozidlá – flotila , poistenie majetok – zásoby + interná evidencia,
- mesačné spracovanie záloh- tuzemské, zahraničie (inventarizácia účtu 324.010,324.100,324.300 )
- mesačné spracovanie 132 110 náklady spojené s novými vozidlami registr. Dane.
- mesačná kontrola dokladov pri spracovaní DPH
- pomocné spracovanie Dane z motorových vozidiel
- kontrola kníh jázd vozidiel, podrobná evidencia vozového parku spoločnosti, evidencia ( technické preukazy)
- účtovné práce spojené s mesačnou a ročnou uzávierkou,
- spolupráca pri ročnej uzávierke, inventarizácia zverených účtov,
- archivácia účtovných dokladov , ostatné účtovné a prevádzkové práce podľa potreby,

- spravovanie prevodového mostíka DMS - CARIS

- účtovný program POHODA

- školenia
- zamestnanecké zľavy ( servis, nákup vozidla,...)
- koncoročné odmeny

- odmeny za účtovnú uzávierku

- firemný príspevok na stravovanie
- firemné akcie

- MULTISPORT karta

- príspevok do III. Dôchodkového piliera

Kontaktovaní budú len uchádzači spĺňajúci podmienky uvedené v inzeráte.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

- prax v samostatnom vedení účtovníctva min. 5 rokov
- samostatnosť
- analytické myslenie
- schopnosť tímovej práce
- dôsledné plnenie úloh a dodržiavanie stanovených termínov
- skúsenosti s účtovným programom POHODA výhodou

KARIREAL SLOVAKIA a.s. je jeden z najväčších autorizovaných dealerov značiek ŠKODA a Hyundai na Slovensku. Zabezpečujeme predaj a kompletný servis na vozidlá a popredajné služby. Keďže máme viac ako 20 ročnú tradíciu, môžeme sa považovať za spoľahlivého a overeného zamestnávateľa. V súčasnosti má KARIREAL SLOVAKIA a.s. prevádzky v Bratislave a Pezinku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4319290  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac