Krajčírka - predajná poradkyňa - v obchodnom centre Aupark Košice

Kariéra spol. s r.o.

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
bližšie informácie na osobnom pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhotovenie krajčírskych úprav
- predaj značkovej konfekcie
- aktívna komunikácia so zákazníkmi
- obsluha pokladničného systému a platobného terminálu
- prezentácia zboží a styling figurín
- základná administratívna práca na PC

- expandujúcu spoločnosť so stabilným základom
- školenie v oblasti predajnej stratégie
- motivujúce finančné ohodnotenie

Termín nástupu: ihned

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, pošlite životopis a žiadosť s názvom pozície e-mailom. Zaslaním vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov.

Ďakujeme všetkým záujemcom, odpovieme len tým, ktorí spĺňajú naše kritériá.

Blažek Slovakia, s.r.o.
Kontaktná osoba: Miriam Fedorcová
E-mail: [email protected]
www.blazek.sk

Miesto práce: Košice

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o., a to do 31. 12. 2015. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Spoločnosť Blažek Slovakia, s.r.o., ktorá je významným výrobcom pánskej značkovej konfekcie, hľadá pre svoju predajňu v obchodnom centre Aupark Košice vhodných kandidátov na pozíciu

Krajčírka - predajná poradkyňa

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

pánskej značkovej konfekcie

- výučný list v odbore krajčírka alebo SŠ odborné vzdelanie
- prax v oblasti predaja
- reprezentatívna, dynamická, pozitívna osobnosť
- príjemné vystupovanie s orientáciou na zákazníkov
- znalosť textilných materiálov a záujem o módu
- znalosť práce na PC

Personálně-vzdělávací společnost.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2123366  Dátum zverejnenia: 1.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: bližšie informácie na osobnom pracovnom pohovore