Lékař psychiatr/Olomoucký kraj/Zel

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Olomoucký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme do týmu lékařů psychiatra na pozici samostatně pracujícího lékaře v péči o pacienty převážně s neurotickými a afektivními poruchami. Jedná se o zajímavou odbornou práci na pomezí ústavní a ambulantní péče.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práci na plný úvazek, na dobu neurčitou
- dovolenou navíc
- možnost zajištění ambulantní praxe
- nadstandardní platové ohodnocení
- zajištění ubytování v den nástupu
- jiné benefity

Informace o náboru

Pro našeho významného klienta, společnost, která se zabývá lázeňstvím, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Lékař psychiatr

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

společnost, která se zabývá lázeňstvím

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ/universitní vzdělání
- praxi v oboru min. 5 let
- schopnost pracovat samostatně
- spolehlivost, preciznost, zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1939800  Dátum zverejnenia: 26.11.2014