Brusič ploch / okres Kroměříž / AND

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Zlínský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
ihned / dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
- obsluha brusek ploch (BVP 30, BVP 40, Göckel)
- měření hotových výrobků
- běžná provozní údržba strojů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- práci ve stabilní a rozvíjející se společnosti
- práci v mladém kolektivu
- výhodné mzdové podmínky
- 5. týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- po 6. měsících zajímavý příspěvek na penzijní připojištění
- 2x ročně odměny závislé na hospodářském výsledku firmy

Informace o náboru

Typ pracovního poměru: HPP
Datum možného nástupu: Ihned / dohodou
Místo výkonu práce: Okres Kroměříž

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail [email protected] a uvádějte značku 21101/BRU/AND.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2014. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Pro našeho významného klienta, společnost patří mezi přední světové výrobce průmyslových nožů a dalších přesných strojírenských dílů, hledáme vhodného uchazeče na pozici:

BRUSIČ PLOCH / Okres Kroměříž / AND

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- praxi ve strojírenské výrobě
- orientaci ve čtení výkresové dokumentace
- znalost měření s měřidly
- zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1879297  Dátum zverejnenia: 25.9.2014