Asistent obchodného zástupcu /Referent zákazníckej linky

KÄRCHER Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavská 31, okres Nitra
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjem a vybavovanie podnetov od zákazníkov
Poradenstvo zákazníkom
Pravidelná telefonická komunikácia so zverenými zákazníkmi, dohodovanie stretnutí, rýchly predaj
Príprava cenových ponúk
Vypracovanie správ a reportov
Prijímanie a vybavovanie zákazníckych objednávok
Práca s CRM systémom

Práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
Pevná pracovná doba
Možnosť profesionálne rásť
13. plat
Firemné akcie - teambuilding a vianočný večierok
Zvýhodnený zamestnanecký nákup na produkty Karcher

Informácie o výberovom konaní

Oslovení budú iba vybraní uchádzači spĺňajúci podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod/callcentrum/telemarketing

Počet rokov praxe

1

Úspešný kandidát má mať obchodného ducha - má byť tzv. "predajca od stola"
Výborná telefonická komunikácia
Analytické myslenie
Kreativita a flexibilita
Pro-klientské, empatické vystupovanie a schopnosť navodiť dobrú atmosféru
Tímové myslenie a schopnosť spolupracovať v tíme
Ochota učiť sa za účelom zlepšovania sa vo svojej profesii a v odbore
Prax výhodou
Znalosť SAP je výhodou

Spoločnosť KÄRCHER so sídlom a vývojovou základňou v Nemecku je celosvetovou špičkou a technologickým lídrom v oblasti čistiacich systémov a produktov pre hygienu a čistenie určených pre priemysel, obchod, zdravotníctvo, verejnú správu, živnostníkov a domácnosti.
Našim cieľom je rásť a naši ľudia rastú s nami. Žijeme tým, čo robíme a čo predávame.
Ako zodpovedný a spoľahlivý rodinný podnik, patrí KÄRCHER k najatraktívnejším zamestnávateľom v našom odvetví. V súčasnosti pracuje na našom úspechu viac než 14.500 zamestnancov v 70 krajinách. Sme dynamicky sa rozvíjajúca dcérska spoločnosť, ktorá ponúka rôzne pracovné pozície v obchode, marketingu alebo na servisnom oddelení. Máme niekoľko predajných kanálov prostredníctvom, ktorých vieme byť bližšie k zákazníkom, o ktorých sa stará vyše 30 obchodných zástupcov z rôznych predajných kanálov. Spoločnosť neustále rastie, v roku 2022 sme otvorili novú predajňu KÄRCHER Center Zvolen, na jar 2023 prevádzku BORY v Bratislave a tým sme na Slovensku rozšírili sieť našich predajní na 9 a do budúcnosti sa plánujeme naďalej rozrastať so zväčšovaním m2 našich kamenných predajní.

Ak ideš sebavedome svojou cestou, stojíš si za svojím názorom a nápadmi, tak patríš k ľuďom, ktorých v našej spoločnosti potrebujeme, pretože hľadáme šikovných a kreatívnych ľudí, ktorí so zanietením podávajú každý deň špičkový výkon. Kolegov, ktorí sa nikdy neuspokoja s tým čo dosiahli, ale sa chcú neustále zlepšovať, aby mohli dosahovať nové ciele. Pritom však vždy konajú zodpovedne a efektívne, aby chránili ľudí, hodnoty, a tým i našu spoločnosť a jej rodinnú atmosféru.

Rodina Kärcher - to sme my!

CHCEŠ ZAŽIŤ WOW S NAMI?

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Zubčáková
E-mail: poslať životopis
ID: 3095193  Dátum zverejnenia: 12.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou