Obchodný zástupca pre Bratislavský a Trnavský kraj

KÄRCHER Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

rozvoj vzťahov a predaj zameraný na obchodných partnerov spoločnosti (dílerov), realizácia plánu predaja, aktívne vyhľadávanie nových obchodných partnerov, zodpovednosť za pridelený región, kalkulácia predajných cien a príprava cenových ponúk, predvádzanie strojov zákazníkom

práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
trinásty plat
príspevok na stravný lístok
firemné akcie

Pracovné cesty s 1-2 prenocovaniami/ týždeň. Obchodný zástupca má pridelené malé dodávkové vozidlo do 3,5t (dvojmiestne).
Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

obchodný zástupca
3

dobre komunikačné schopnosti, veľmi dobrá sebadisciplína a sebaorganizácia, flexibilnost – pracovný čas, pracovné cesty s 1-2 prenocovaniami/ tyždeň, vôľa a schopnosť neustáleho vzdelávania, dobré prezentačné schopnosti – predvádzanie strojov

Spoločnosť KÄRCHER so sídlom a vývojovou základňou v Nemecku je celosvetovou špičkou a technologickým lídrom v oblasti čistiacich systémov a produktov pre hygienu a čistenie určených pre priemysel, obchod, zdravotníctvo, verejnú správu, živnostníkov a domácnosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Bratislavská 31
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ján Šaliga
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 1003790   Dátum zverejnenia: 20.9.2016