Junior projektový manažér,starostlivosť o kľúčových klientov

KaratNet Slovakia

Miesto práce
Komárovska 62, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma sú ľudia, ktorí v nej pracujú. Preto hľadáme človeka, ktorý je akčný a má rád prácu s ľuďmi. Do nášho tímu chceme manažéra, ktorý bude zodpovedný za rozvoj a budovanie vzťahov so zverenými klientmi. Našimi klientmi sú farmaceutické spoločnosti, ktoré bude manažér navštevovať a bude zodpovedný za riadenie existujúcich projektov.
Náplň práce je nasledovná:
- aktívna prezentácia marketingových služieb a produktov spoločnosti, aktívna práca s klientom
- spoluzodpovednosť za implementáciu interných softvérových aplikácií u klientov a podpora klienta pri užívaní softvéru
- spolupráca a komunikácia so zákazníkom a ostatnými členmi tímu vo firme pri riešení zverených projektov
- tvorba a zodpovednosť za prípravu cenových ponúk a zmlúv
- konzultácie a predaj u zverených klientov
- orientácia na zákazníka a výsledky

- Ponúkame : možnosť školení produktových, ako pracovať s klientom , služobný telefón, firemné teambuildingy, dynamický kolektív, dobré platové podmienky a prémiové ohodnotenie podľa schopností a pracovného úsilia, možnosť realizovať sa v dynamickom a kreatívnom prostredí

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku na adresu [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania je 31.10.2016.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov.

V životopise prosím uveďte nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov.
Poskytnutím svojich osobných údajov dávam súhlas k ich spracovaniu a uchovávaniu v personálnej databáze spoločnosti Karatnet Slovakia s.r.o., na dobu 6 mesiacov, v zmysle Zákona č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov, pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie a pre účely ďalšieho spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- skúsenosť s prácou s klientmi ako konzultant alebo predajca je výhodou
- orientácia na klienta a splnenie jeho potrieb
- samostatnosť a schopnosť naplánovať si svoje aktivity ako aj stretnutia u klienta
- možnosť sa realizovať v zaujímavej práci a na projektoch , ktoré si môžeš riadiť
- schopnosť zvládať stresové situácie a zachovať si pozitívny prístup k práci

Ak si myslíš, že by si túto prácu zvládol pošli nám svoj životopis. Radi sa s Tebou stretneme na osobnom pohovore.
Ak momentálne pracuješ na pozícii sales/marketing asistentka vo farmaceutickej spoločnosti a máš ambíciu na sebe zapracovať a posunúť sa ďalej neváhaj nás kontaktovať, radi sa s Tebou stretneme

Spoločnosť Karatnet Slovakia poskytuje svojím klientom kvalitný servis už viac ako 15 rokov .
Pred viac ako 8 rokmi sme expandovali do Českej republiky. Náš team profesionálnych konzultantov a programátorov tvorí riešenia pre najväčšie farmaceutické spoločnosti na svete. Sme lídrom v oblastí inovatívnych riešení pre štátom definované komory na Slovensku na webových a mobilných platformách.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1989475  Dátum zverejnenia: 24.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: na osobnom pohovore