JavaScript Developer

KaratNet Slovakia

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
čo najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou podľa skúseností a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vývoj aplikácií pre našich klientov v závislosti od projektu
• Vyvoj a testovanie pridelených modulov alebo častí aplikácií
• Komplexná práca na aplikáciách; interface, jadro, prepojenie s databázou
• Práca na podrobnej analýze a technickom dizajne riešenia s ostatnými členmi tímu
• Samostatná práca na pridelených úlohách bez priameho riadenia
• Tvorba technickej špecifikácie
• Návrh a cieľový koncept riešenia
• Čiastkové vytváranie, modifikácia a vývoj užívateľských aplikácií na základe požiadaviek a definovaných dát
• Samostatné ukončenie a odovzdanie pridelenej úlohy vedúcim programátorom
• Tvorba databáz k vyvíjaným aplikáciam

- Dlhodobé a stabilné pracovného miesta
- Flexibilná a samostatná organizácia svojej práce
- Bonusový systém
- Práca v mladom tíme s perspektívou rastu

Informácie o výberovom konaní

súčasťou pohovoru bude preskúšanie požadovaných znalostí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

JavaScript - Pokročilý
XML - Pokročilý
PHP - Pokročilý
SQL - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• Serióznosť, zodpovednosť, záujem o nové technológie, flexibilita, samostatnosť a proaktívny prístup k práci
• Vyžadujeme reálnu viac ako jedno ročnú prax v oblasti programovania
• Znalosť nižie uvedených požiadaviek výhodou:
- .NET
- Backbone.js
- Titanium (Alloy framework)
- Znalosť MVC
- Skúsenosť s tvorbou natívnych mobilných aplikácií (Java, Objective-C)
- HTML, CSS, jQuery

Spoločnosť Karatnet Slovakia poskytuje svojím klientom kvalitný servis už viac ako 15 rokov .
Pred viac ako 8 rokmi sme expandovali do Českej republiky. Náš team profesionálnych konzultantov a programátorov tvorí riešenia pre najväčšie farmaceutické spoločnosti na svete. Sme lídrom v oblastí inovatívnych riešení pre štátom definované komory na Slovensku na webových a mobilných platformách.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1438575  Dátum zverejnenia: 13.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou podľa skúseností a praxe