Odborný asistent predaja, Vedúci skupiny

Karabová Dana

Národná ulica, Banská Bystrica, okres Banská Bystrica, okres Brezno, okres Detva, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žiar nad Hronom
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 1500 EUR/mesiac, min 7 eur na hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-poradenstvo v oblasti krásy a starostlivosti o pleť
-poradenstvo v oblasti regulácie hmotnosti - chudnutie, priberanie, nárast svalovej hmoty
- riešenie zdravotných problémov a ich prevencia
- zostavovanie jedálnička
- športová výživa, regenerácia a predchádzanie športovým zraneniam
-riešenie požiadaviek a potrieb zákazníkov v oblasti zdravého životného štýlu
-ovládanie wellness prístrojov,
- organizovanie a vedenie kurzov zdravého stravovania
-zákaznícky servis,maloobchod, veľkoobchod
- budovanie a vedenie nových obchodných skupín

flexibilná pracovná doba
osobnostný rast
príjemné pracovné prostredie
bonusy, odmeny, dovolenky
privyrobenie aj pre mamičky na MD a študentov od 18 rokov ako dlhodobá brigáda

V prípade záujmu prosím o zaslanie Vášho životopisu. Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom za záujem o našu pozíciu, kontaktovať budeme iba tých, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Nutný záujem o oblasť wellness, bezplatné zaškolenie zakončené certifikátom na prácu v obore

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, rozhodnosť, ochota učiť sa nové veci, zodpovednosť, samostatnosť pri riešení úloh, schopnosť pracovať v tíme.
Máme záujem o ľudí, ktorí radi pomáhajú ľuďom, vedia čo chcú v živote dokázať a majú pozitívny prístup k životu.

Obchodná firma, zaoberajúca sa prácou v oblasti poradenstva, maloobchodu a veľkoobchodu v komodite potravín, kozmetiky a športovej výživy. Pracujeme s prírodnou kozmetikou Nouri Fusion.
Budovanie nových poradensko - odbytových wellness centier v rámci celého Slovenska, prípadne v zahraničí.
Poradenstvo a predaj v oblasti vrcholovej aj rekreačnej športovej výživy a funkčných potravín.
Spoločnosť garantuje výsledky, poskytovaním kvalitného servisu a vzdelávaním klientov.
Zaoberáme sa, v spolupráci so zahraničnými partnermi, plánovaním a marketingovou podporou rozvoja našej spoločnosti v rámci EU.
Práca u nás je na licenčnú zmluvu, ktorá je spoplatnená ročným účtovným poplatkom od 67.- Eur.
ID: 1824886  Dátum zverejnenia: 6.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 1500 EUR/mesiac, min 7 eur na hodinu