Majiteľ (franšízant) fungujúcej jazykovej školy pre deti v Žiline

KaPo LIBERI, s.r.o.

Miesto práce
M.R.Štefánika 840/41, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.07.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame na predaj zabehnutú a dobre fungujúcu franšízovu pobočku jazykovej školy pre deti od 0 do 15 rokov existujúcu v Žiline od roku 2008 so zahraničným zázemím a podporou v oblasti školenia zamestnancov, metodiky výučby, know-how, marketingu, predaja apod.

Staňte sa nezávislým a úspešným podnikateľom rozhodujúcim o svojom biznise a svojom čase, ktorému sme ochotni na začiatku, ale aj v priebehu poskytnúť rady a know-how celosvetove fungujúcej sieťe jazykových škôl pre deti. Franšízing je najbezpečnejším spôsobom, ako rozbehnút vlastný biznis. Vyhnite sa zbytočných chybám a využijte zázemia fungujúcej celosvetovej spoločnosti. Poskytujeme Vam licenciu na územie, v ktorom budete mať možnost používať naše know-how iba Vy.

V prípade, že máte záujem o túto ponuku, neváhajte nám zaslat CV, motivačný list a fotografiu na adresu [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Stabilná spoločnosť zaoberajúca sa vzdelávaním detí od roku 2008.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3092717  Dátum zverejnenia: 6.6.2017