Logo KANSAI HELIOS Slovakia s.r.o.

Hlavný účtovník so zameraním na kontroling a reporting

KANSAI HELIOS Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Rosinská cesta 15, Žilina
Termín nástupu
1.6.2024
1 600 EUR/mesiacUvedená mzda je v priemere vrátane provízie. Provízia je variabilná zložka mzdy, ktorá nemá stanovenú max. výšku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť KANSAI HELIOS Slovakia s.r.o. hľadá skúseného a nezávislého kolegu na pozíciu hlavného účtovníka so zameraním na controlling a reporting

-zodpovednosť za kompletnú účtovnú agendu spoločnosti-pravidelné preskúmanie a analýza finančných ukazovateľov-tvorba a pravidelná aktualizácia reportov pre vedenie spoločnosti-plánovanie a kontroling

- Notebook
- Mobilný telefón
- Stabilné pracovné miesto v slovenskej spoločnosti so zahraničným kapitálom
- Príjemný mladý kolektív
- Odborné vzdelávanie a účasť na školeniach
- Koncoročné odmeny v závislosti od dosahovania ročných výsledkov spoločnosti
- Zvýhodnený zamestnanecký nákup na naše produkty
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- FIREMNÉ AKCIE – teambuildingy/ športový deň, vianočný večierok

- Flexibilná pracovná doba s možnosťou práce z domu

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Po vyhodnotení zaslaných žiadostí a životopisov budeme kontaktovať vyhovujúcich uchádzačov na výberové konanie.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas k spracovaniu osobných údajov podľa zákona 428/2022 Z.z. Všetky živtopisy budú likvidované rovnako v súlade s týmto zákonom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.5.2024 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min. 3 roky

-komunikatívnosť
-spoľahlivosť a zodpovednosť
-samostatnosť
-ochota učiť sa nové veci
-prezentačné schopnosti

-znalosť systému HELIOS iNuvio výhodou

-komunikatívna angličtina pre každodenné použitie

-Schopnosť práce pod tlakom a samostatného rozhodovania

KANSAI HELIOS Slovakia, s.r.o. je členom jedného z popredných výrobcov farieb a náterov na svete – the KANSAI PAINT group. Vďaka celosvetovej výrobe, distribúcii a predajným aktivitám ponúkame široké možnosti spolupráce pre zákazníkov.
Spoločnosť so sídlom v Žiline sa venuje distribúcii dekoratívnych náterov, autolakov a priemyselných náterov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4811150  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac